2137
2106
عنوان

مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 37 پست

کاش بابات تعصبو بزاره کنار و یکم به مامانت فکر کنه مامانتم انسانه ها برداره مادر بزرگو ببره سالمندان چه خبره ها مامانتم انسانه نه یه ببخشید ببخشید هزار مرتبه کثافت شور اونم تا هفتاد ساللگیش .هر چیزی حدی داره شما با بابات حرف بزن مامانت تقاص چی رو باید پس بده مگه اسیر آوردن یا مگه مادر بزرگت ملکه مادره که این کارارو میکنه زنک که باز پشتتون لیچارم میگه چقدر اعصابم خورد شد .بیام امشب پیرزنو خفه کنم 😅

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

خواهرم ، تنها کاری که از دستم بر میاد اینکه برای عاقبت بخیری تون دعا کنم، ان شاءالله به زودی هم شما و هم مادر گرامی تون مورد رحمت خاص الهی قرار بگیرید بحق ائمه اطهار علیه السلام 

چه خوش است راز گفتن، به حریف نکته سنجی، که سخن نگفته باشی ، به‌سخن رسیده باشد😊

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

عزیزم ببخشید پست قبلم گفتم مامانت تقاص چیرو پس میده تاپیک قبلتو خوندم مادربزرگتو خدا فرستاده .راست میگن بعًی اعمال ما تقاصش تو همین دنیاس مادری که فلفل بریز تو دهن بچش .سیخ کباب داغ بزاره رو کمر بچش وغیره بعد اون بچه هم خدایی داره 😧

2149
کاش بابات تعصبو بزاره کنار و یکم به مامانت فکر کنه مامانتم انسانه ها برداره مادر بزرگو ببره سالمندان ...

😂😂. والا پدر منم اعصابش همش خراب میشه. زیاد متعصب نیست ولی مادرشه چیکار کنه. مادر بزرگم گوشاش خییلی ضعیفه. پدرم هم مجبور میشه یا داد و هوار باهاش حرف بزنه. داد میزنه به مادر بزرگم میگه چایییی میخوای چاییی؟ مادر بزرگم هم میگه آره بستنی میخوام. بعد این بحث دو ساعت طول میکشه تا مادر بزرگم چیزی بفهمه و داد و هوار میکنه. آخرش مادر بزرگم قهر میکنه میگه شما منو نمیخواین اذیت میکنین. میرم زیرزمین میشینم نمیام پیشتون و.... این اتفاق هرروز. عین بچه ها شده. هرروز زنگ میزنه به بچه هاش میگه بیاین پیشم. مامان بیچاره ی منم مریض باید چند روز ناهار و شام بپزه. چند شب هم می‌مونن. بابا اینا خیلی پرو ان. ما هم که کم رو... سو استفاده میکنن

آره اینم هست. ولی علاوه بر مادرم باز هم این وسط منم اذیت میشم. 

حق داری گلم انشالله به آرامش برسی منم پدر مادر خوبی نداشتم حتی الانم نمیزارن زندگیمو بکنم راحت.

ببخشید ولی اصلا تاپیک قبلیت با این تاپیکت جور در نمیاد.

اون مادر بدجنس تاپیک قبل تو این تاپیک شده یک زن رنجور و زحمت کش.

درسته دنیای مجازی هس ولی...

میشه برای رسیدن به آرزوم برام یه صلوات بفرستید؟ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد
2050
میگم مادرتو عوض کردی؟؟قبلا چیز دیگه ای میگفتی!

دقیقا.

نمیدونم سرکار گذاشتن مردم براش چه لذتی داره.

پدرش هم تو تاپیک قبلی اعتیاد داشت اینجا شده فرزند صالح

میشه برای رسیدن به آرزوم برام یه صلوات بفرستید؟ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد

خب عزیزم مادربزرگت حتما کنترل ادرار نداره حق میدم بهت اما اونجا گفتی خودشو زمین میکشه شلوارش پایین دلم سوخت فکنم خیلب پیره متوجه نمیشه کاش پمپرزش میکردین اینجوری زندگیتونم نجس نمیشه دادشتم همتون چنتا خفتش بدید بشین سرجاش پررو نباشه

دقیقا. نمیدونم سرکار گذاشتن مردم براش چه لذتی داره. پدرش هم تو تاپیک قبلی اعتیاد داشت اینجا شده فر ...

برای چی سر کار بذارم؟؟؟ مگه بیکارم؟ پدرم اعتیاد به سیگار و تریاک داشت. تریاک و ترک کردن خدا رو شکر ولی سیگار کشیدن و چند برابر. من الان 18 19 سالمه. من از دوران بچگیم میگفتم. ظلم زیادی رو در حق من میکردن. مادرم به خاطر مشکلاتش به منو برادرام ظلم می‌کرد. برادرام هم به من.مادرم اون زمون ها هم مادر بزرگم رو نگه می‌داشت. سی ساله که خدمتکاری مادربزرگم رو میکنه. اذیت هایی که به من کردن کینه ی اون روزا هنوزم تو ذهنمه. فراموش نکردم.چون تقصیری نداشتم. خودشم گاهی اوقات میگه که در حقم بدی کرده ولی فایده نداره. لطمه ی روحی که خوردم هنوزم اثراتش از بین نرفته. من به هیییچ عنوان از خاطرات پر از تحقیرم به کسی نگفتم. اینجا کسی منو نمیشناسه. من خودمم و آدمایی که نمیشناسم. راه خالی کردن خودم غیر از این چیه. اگه قصد سر کار گذاشتن داشتم از تحقیر و له شدن خودم نمیگفتم. 

2143
خب عزیزم مادربزرگت حتما کنترل ادرار نداره حق میدم بهت اما اونجا گفتی خودشو زمین میکشه شلوارش پایین د ...

نمیذاره. به ما که بود حمومش میکردیم پوشاکش میکردیم. حتی چند بار چتکند تا خانوم آوردیم که پیشش باشه. ولی قبول نمیکنه.پارسال چند تا خانوم بهمون معرفی کردن. بهش که گفتیم هنوزم که هنوزه غر میزنه..کلا نمیتونیم رو فرش قدم برداریم. معمولا پیش مادرم خودمو بی تفاوت نشون میدم. ولی... 

به ندرت من از ته دل خوشحال بودم. بچگی که کلا نکردم. الانم مشکلات مالی و دعوا و نجاست و منت سر خوبی هایی که نکردن.آیندم هم معلوم نیست