2726
عنوان

مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 37 پست
میگم مادرتو عوض کردی؟؟قبلا چیز دیگه ای میگفتی!

دقیقا.

نمیدونم سرکار گذاشتن مردم براش چه لذتی داره.

پدرش هم تو تاپیک قبلی اعتیاد داشت اینجا شده فرزند صالح

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب عزیزم مادربزرگت حتما کنترل ادرار نداره حق میدم بهت اما اونجا گفتی خودشو زمین میکشه شلوارش پایین دلم سوخت فکنم خیلب پیره متوجه نمیشه کاش پمپرزش میکردین اینجوری زندگیتونم نجس نمیشه دادشتم همتون چنتا خفتش بدید بشین سرجاش پررو نباشه

2728
دقیقا. نمیدونم سرکار گذاشتن مردم براش چه لذتی داره. پدرش هم تو تاپیک قبلی اعتیاد داشت اینجا شده فر ...

برای چی سر کار بذارم؟؟؟ مگه بیکارم؟ پدرم اعتیاد به سیگار و تریاک داشت. تریاک و ترک کردن خدا رو شکر ولی سیگار کشیدن و چند برابر. من الان 18 19 سالمه. من از دوران بچگیم میگفتم. ظلم زیادی رو در حق من میکردن. مادرم به خاطر مشکلاتش به منو برادرام ظلم می‌کرد. برادرام هم به من.مادرم اون زمون ها هم مادر بزرگم رو نگه می‌داشت. سی ساله که خدمتکاری مادربزرگم رو میکنه. اذیت هایی که به من کردن کینه ی اون روزا هنوزم تو ذهنمه. فراموش نکردم.چون تقصیری نداشتم. خودشم گاهی اوقات میگه که در حقم بدی کرده ولی فایده نداره. لطمه ی روحی که خوردم هنوزم اثراتش از بین نرفته. من به هیییچ عنوان از خاطرات پر از تحقیرم به کسی نگفتم. اینجا کسی منو نمیشناسه. من خودمم و آدمایی که نمیشناسم. راه خالی کردن خودم غیر از این چیه. اگه قصد سر کار گذاشتن داشتم از تحقیر و له شدن خودم نمیگفتم. 

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔
خب عزیزم مادربزرگت حتما کنترل ادرار نداره حق میدم بهت اما اونجا گفتی خودشو زمین میکشه شلوارش پایین د ...

نمیذاره. به ما که بود حمومش میکردیم پوشاکش میکردیم. حتی چند بار چتکند تا خانوم آوردیم که پیشش باشه. ولی قبول نمیکنه.پارسال چند تا خانوم بهمون معرفی کردن. بهش که گفتیم هنوزم که هنوزه غر میزنه..کلا نمیتونیم رو فرش قدم برداریم. معمولا پیش مادرم خودمو بی تفاوت نشون میدم. ولی... 

به ندرت من از ته دل خوشحال بودم. بچگی که کلا نکردم. الانم مشکلات مالی و دعوا و نجاست و منت سر خوبی هایی که نکردن.آیندم هم معلوم نیست

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔
مادر بررگت باز نشستکی داره؟

نه