2703
2553
عنوان

مادرم

475 بازدید | 37 پست

سلام. برادری دارم که 29 سالشه. از همه بیشتر تو درس موفق بود. تو کمترین سن فوق لیسانس گرفت. همه از میزان توانایی هاش در حیرت بودن

ولی الان بیکار تو طبقه ی پایین تو یه اتاق کوچیک نشسته. تک و تنها. و عامل عدم پیشرفتش رو هم پدر و مادرم میدونه. هیییییچ وقت با دختری حرف نزده و اعتقاد داره که کسی که به صورت مجازی با پسری حرف بزنه هرزه ای بیش نیستش. خیلی آدم پر ادعا و پر توقعی هستش. مادرم فقط ناراحتی اونو میکشه. هرروز سر غذا با مامانم دعوا میکنه. میگه تو دوس داری اذیتم کنی تو به من غذا نمیدی و سر دو تا لقمه دل مادرم رو میشکنه. با داد و فریاد به پدرم میگه شما برا من هیچ کاری نکردین مردم شاسی بلند زیر پاشونه من هیچی. به من هیچی ندادین. کار هم نمیکنه وقتی میگیم برو کاری برا خودت پیدا کن میگه آره شما دوست دارین من برم حمالی مردم رو بکنم. یه بار ازش خواستم در و ببنده گفت مگه من حمال توام؟؟ کدوم دختری با همچین پسری ازدواج میکنه؟ افسرده شده فقط میخواد بقیه رو اذیت کنه. مامانم هم راضی نیس دختری بیاره که باعث بدبختی دختر بشه. همش و هرروز کارش دعوا راه انداخته که شما برا من هیچ کاری نکردین. خودش برا خودش هیچ کاری انجام نمیده فقط گوشه ای قایم شده و هر از گاهی بیرون میاد و به پدر و مادرم میگه شما هیچ کاری برای من نکردین. میگه الان بقیه بودن خونه رو رو سرتون خراب میکردن من لطف میکنم بهتون. خودشو خیلی از بقیه سر تر میدونه. و خیلی چیزای دیگه. من که زیاد ازش خوشم نمیاد. کلا خواهر برادر نیستیم ما. همینجوری ادامه پیدا میکنه؟ مامان من سختی زیادی کشیده. و تنها امیدش بچه هاش بود. اون یکی برادرم هم که 24 سالشه. و دقیقا شبیه بچه هاست. لکنت زبان داره. بیماری قند داره. درس نخونده. آواره ی خیابان ها و با بچه های کوچیک بازی میکنه. ذهنش خیییلی کوچیکه.😔😔حرف زدن هیچکدوم بلد نیستن. اصلا آدم نمیبینن که برن ارتباط برقرار کنن. همه ی تقصیرات رو هم گردن مادرم میندا زن. 

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

مادرم هم بیچاره 30 ساله که داره مادر بزرگم رو نگه میداره. عین غذا های رستورانی براش غذا میچینه و ازش پذیرایی میکنه و خونش رو تمیز میکنه. مادر بزرگم هم همش در اتاق و حال پذیرایی (ببخشید) دستشویی میکنه و اصلا به گردن هم نمیگیره. هر روز صد بار پله ها رو بالا پایین میکنه ولی نمیتونه به دستشویی بره. دستشویی هم دو قدم به تخت‌ش نزدیکه. میره وسط حال و کارش و میکنه. خونمون از ریشه دیگه بوی گند میده. هر چقد هم زمین و بکنیم این بو نمیره. مادرم هیچوقت به روی مادر بزرگم نیوورد. ولی تا کی؟ همش هم از پشتش بد میگن. برادرم میگه میرم به همه میگم که تو به این غذا نمیدی. گشنه مونده. به منم غذا نمیدی. اصلا دختراش بهش سر هم نمیزنن. چنان هم حق به جانب و طلب کار هستن که اصلا نگم براتون

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

تو چیزی به مامان بزرگت نمیگی😐🤢

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو چیزی به مامان بزرگت نمیگی😐🤢

بگم چی میشه. میاد به کل فامیل میگه که من بین اینا خیلی رنج میکشم منو خیلی اذیت میکنن به من تهمت میزنن. دختراش حتی یه دیقه نمیتونن کنارش بشینن. ازش چندششون میشه. اما میان و به مامان من درس و نصیحت میدن. دارم منفجر میشم. 100 سالش شده. ولی زندگی مون رو داغون کرده. پدرم هر روز دست شوییش رو تمیز میکنه بهش میرسه. ولی اونروز به عمم میگفت اینا به من غذای کپک زده میدن. کیی میاد اینا رو تحمل میکنه آخه. ما از اول بدبخت بودیم

30ساله مامان بزرگ نگه میداره بیچاره خب نوبتی بده دست دختراش

آره. حتی یه‌روز هم نگه نمیدارن.مادر بیچاره ی من 

2714

مادربزرگت یعنی مادر پدرت ؟ 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

واقعا وضعیت بدیه🥺ایشالا یه خاستگار برات پیدا بشه بری

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

منم مادر بزرگم 90سالش شده ... خیلی ادمو خسته میکنه.... 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
من بودن مامان بزرگو خفه میکردم😁😁

میخوام بمیره دیگه خلاص شیم. از همم ن سالم تره. باید هرروز بستنیش آماده‌باشه. بهش میگیم طبقه ی پایین بمون نیابالا باز هم میاد. هر بار هم شلوارش تا رو زانوشه. اونجاش بیرون خودشو میماله زمین میاد بالا. همه جای خونمون بو و کثیفی برداشته. بشوریم چه فایده داره بازم کارشو میکنه. به چشم دیدم 

مادربزرگت یعنی مادر پدرت ؟ 

بله

باید پشت پاهای مادرتون رو بوسید .به برادرت هم شده با دعوا حالیش کنید که مقصر خودشه .درس خونده منتش برای کیه .چندنفر رو براش مثال بزن که بدون پشتوانه پیشرفت کردن .بگرده  دنبال کار .تو اتاق نشستن هیچی رو عوض نمیکنه .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
واقعا وضعیت بدیه🥺ایشالا یه خاستگار برات پیدا بشه بری

خواستگار میخوام چیکار. علاقه ای به جنس مذکر ندارم. اعتقادم ندارم جایی مرد باشه و مشکل نباشه. کاش جایی باشه من و مامانم تنها زندگیمون و بکنیم. از نظر من خوشبختی همینه من توقع دیگه ای ندارم. 

2706