2737
2734
عنوان

انواع ادم ها وقتی بهشون فش میدی

131 بازدید | 20 پست

1 اصلا دیوانه هستن میگن بازم بده انگار بستنی هست                                                2 تا 1 سال دنبالتن و همش فش میدن میگی اقا من یک بار بیشتر فش ندادم اما اون باز میده   3 قطع رابطه میکنن                                                                                       4 فقط دعوا یعنی شده با چاقو بخاطر یک کلمه فش به طرف حمله کردن                      5 لوس به مامانشون میگن یعنی طرف 25 سالشه دیدما بهش فش دادن رفته به مادرش گفته  6 خود شیرین به پلیس زنگ میزنن

ایران عشق است  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نقد و بررسي همين يه موضوعو كم داشتيم فقط

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

۷مثل من شخصیت خودش رو حفظ میکنه و میگه من حرف بدی نزدم شما دارید شخصیت خودتون رو کوچیک میکنید😌

دامبلدور: هری،رنج کشیدن نشون میده که تو هنوز یک انسانی،درد بخشی از انسان بودنه:)                                      هری فریاد زد:پس من نمیخوام انسان باشم:(
2706