1874
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

عزیز سرویس میخوای چی کار؟ بیشترشون ب درد نمیخورن. 

فقط اشپزخونه پر از پلاستیک میشه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری درون من💞 راستی دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: کتاب "وقتی نیچه گریست" نوشته اروین.د.یالوم🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤
2050

لیمون

لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ......مرسی 💛🧡💚علیرضا طلیسچی 💚🧡💛سعی نکن قلقمو پیدا کنی من خودم خودمو نمیشناسم چه برسه به تو .......هیچ چیز تو دنیا حقیقت نداره خودت خواستی بهش حقیقت بدی هیچ قانونی حاکم نیست خودت اونارو انتخاب کردی راه ثابتی وجود نداره ............ریشه همه مشکلات تاریکیای ذهنه..‌‌‌‌‌‌‌..........حتی شده باوراتو بکوب دوباره بساز ...‌‌‌‌‌‌‌.......بازم میگم درخواست دوستی بنا به دلایلی قبول نمیکنم .......‌..........................اره....خوشخندم.....خنده تنها چیزی بود ک هیچ وقت تنهام نذاشت ......حتی تو سختیام......لبخند میزدم به مشکلاتم میگفتم فکر کردی میتونی از پا بندازیم.....ممنونتم ک هستی.......

قطعا لیمون خیلی با کیفیت و تمیزه

متاهل و متعهدم،،، از خانمهای ضد زن و خانمهایی که به حق انسانی خودشون آگاه نیستن به شدت متنفرم حتی بیشتر از مردای ضد زن، این آدما لطفا نه منو ریپلای کنن نه لایک مرسی اه

قطعا لیمون واقعا عالیه

البته هوم کت ندیدم

ولی خب لیمون داشتم واقعا باکیفیت هستش

من ازبچگی عاشق امام رضابودم الانشم هستم😍😍😍شایدتو زندگیم معجزه های زیادی اتفاق افتاده باشه ولی قشنگترینش .......بعدازکلی سختی ودرد وعذاب😍😍😍سختی درد رنج غم توزندگی هممون هس حالا یکی کمتریکی بیشترولی اینا مهم نیس مهم اینه ک بدونیم وبدونیم وبدنیم ک بعدازهرسختی آسونی هس((((((((( اِنَ مَعَ اَلعُسرِ یُسرا)))))))))😍😍بزرگترین نعمت اول سلامتی دوم سلامتی سوم سلامتی چهارم پدر مادر وخانواده ی خوب داشتنه😍😍😍من ی گناه خیلی خیلی بزرگ چن سال پیش انجام دادم هنوزموفق ب توبه نشدم دعاکن برام ک توبه کنم😍😍😍هرکی هستی واینوخوندی دعامیکنم ب حق امام رضاب هرخاسته ای ک داری برسی وعاقبتت ب خیربشه وخوشبخت دنیاوسعاتمندآخرت بشی😍😍😍😍😍😍((((((اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّدوَ عَجِل فَرَجَهُم وَفَرَجَنابِهِم وَالعَن اَعدائَهُم اَجمَعین))))))من چن سال نازایی داشتم وسابقه ی ی سقط و ی زایمان زودرس دراین موارد اگه سوالی داشتی خوشحال میشم کمک کنم دوست عزیز😙😘😚داریم ب محرم امام حسین نزدیک میشیم.......حی علی العزا♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
2104
2051