2737
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 47 پست
مرسی گلم، ایشالا به سلامتی زایمان کنی، جنسیت مهم نیست خودتو درگیر نکن، سالم بودن فقط مهمه یادت باشه

ممنونم ان شاالله 

بله قطعا همینطوره 

خودم خواهر نداشتم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم 

دخترم خواهر داشته باشه که عالیه

عه.علایمت چی بود بهم بگو لطفا

حالت تهوع و استفراغ عصر و شب 

پوستم بشدت بد شده کدر و سیاه 

هفته های اول وزنم رفت بالا 

دقیقا برعکس شما🙄

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم ان شاالله  بله قطعا همینطوره  خودم خواهر نداشتم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم& ...

منم خواهر ندارم تا قبل از اینکه برم سونو همه بهم گفتن دختر داری حتی اسمم انتخاب کردم دلوین وقتی سونو بهم گفت پسر جا خوردم 😁

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2731
من از گوشت هم به شدت متنفر شدم و عاشق شیر محلی 

من از جفتش 

بچه اولش سمت چپ شکل گرفت یا راست؟به کدوم سمت میخوابیدی؟

کدوم سمت شکل گرفتو نمیدونم چون من وزنم بالا بود چربی شکم زیاد داشتم همین الانشم زیاد حرکاتش رو حس نمیکنم ولی همش دلم میخواد سمت راست بخوابم 

2738
من بچه سمت چپم بود ولی همش سمت راست میخوابم 

دختره نی نیت؟؟؟

من عاشق اسم دلوینم برا دخمل 😍😍😍😍😍

دختر عشقه مامانه

دختره نی نیت؟؟؟ من عاشق اسم دلوینم برا دخمل 😍😍😍😍😍 دختر عشقه مامانه

میگم که با اصرااار خودم امروز تو ان تی گفت شاییید دختر 

ولی میگفت اصلا معلوم نیست

من سونوی شش سال پیش دخترمو دارم که واقعا عالیه از شش جهت بهم عکس داده همون سونو ان تی  همه چیو ...

ای بابا....ان شاالله هر چی خیره همون بشه واست

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
میگم که با اصرااار خودم امروز تو ان تی گفت شاییید دختر  ولی میگفت اصلا معلوم نیست

بمنم ان تی هییییچی نگفت بیشعور در صورتی که دیدم دستگاه تناسلیشو به مادرمم گفتم پسره قبول نکرد منم گفت شاید اشتباه دیدم چون با علائمی که داشتم همههههه گفتن دختر داری 

بمنم ان تی هییییچی نگفت بیشعور در صورتی که دیدم دستگاه تناسلیشو به مادرمم گفتم پسره قبول نکرد منم گف ...

بعضی دکترا خیلی بیشعورن من امروز دلم میخواست خفه اش کنم تا خود خونه حرص خوردم 

خودم با حاریم همراه بودم ۱۲هفته اون جنسیت بچه اشو گفت امروز بهش میگم میگه نه من هیچوقت تو ۱۲هفته به کسی جنسیت نگفتم 

2706