1874
2079
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 47 پست

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
چه علائمی داری 

مثلا هفت هفته جوش شیرین و ادرار کف کرد .حلقه رفت و برگشت حرکت کرد .عاشق ترشی و شوری ام .صبح ها حالم بهتر از عصر و شب هست .رگ خونی vشکل تو چشم راستمه .پوست دستام خشک و پوسته پوسته شده .اوایلش لکه بینی رشته ای داشتم .صورتم شفاف شده.همون اول وزن کم کردم 

مثلا هفت هفته جوش شیرین و ادرار کف کرد .حلقه رفت و برگشت حرکت کرد .عاشق ترشی و شوری ام .صبح ها حالم ...

من پسر دارم هیچکدوم از علایم شما رو نداشتم 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که جواب دعاهام رو دادی و بالاخره مامان شدم انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه و مامان بشن به حق امام حسین 
2050
مرسی گلم، ایشالا به سلامتی زایمان کنی، جنسیت مهم نیست خودتو درگیر نکن، سالم بودن فقط مهمه یادت باشه

ممنونم ان شاالله 

بله قطعا همینطوره 

خودم خواهر نداشتم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم 

دخترم خواهر داشته باشه که عالیه

عه.علایمت چی بود بهم بگو لطفا

حالت تهوع و استفراغ عصر و شب 

پوستم بشدت بد شده کدر و سیاه 

هفته های اول وزنم رفت بالا 

دقیقا برعکس شما🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که جواب دعاهام رو دادی و بالاخره مامان شدم انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه و مامان بشن به حق امام حسین 
ممنونم ان شاالله  بله قطعا همینطوره  خودم خواهر نداشتم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم& ...

منم خواهر ندارم تا قبل از اینکه برم سونو همه بهم گفتن دختر داری حتی اسمم انتخاب کردم دلوین وقتی سونو بهم گفت پسر جا خوردم 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2104
من از گوشت هم به شدت متنفر شدم و عاشق شیر محلی 

من از جفتش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه اولش سمت چپ شکل گرفت یا راست؟به کدوم سمت میخوابیدی؟

کدوم سمت شکل گرفتو نمیدونم چون من وزنم بالا بود چربی شکم زیاد داشتم همین الانشم زیاد حرکاتش رو حس نمیکنم ولی همش دلم میخواد سمت راست بخوابم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بچه سمت چپم بود ولی همش سمت راست میخوابم 

دختره نی نیت؟؟؟

من عاشق اسم دلوینم برا دخمل 😍😍😍😍😍

دختر عشقه مامانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718