1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050

😐؟ 

نگرفتم 

ارامش دنیا توبغل تو خلاصه میشه:)💍❤همسرم تو حال خوب منی😌❤️حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم جانا 🙊❤️باتو بودن چیزیه ک بهش میگم خوشبختی 💜 من و تو کنار هم قشنگ ترین ترکیب دنیاییم 🤤ضربان قلبت بهترین آهنگ دنیاست دلبرم 👩‍❤️‍💋‍👨عاشقتم پادشاه قلبم 👑💜𝖘𝖊𝖓𝖎 𝖈𝖆𝖓ı𝖒𝖉𝖆𝖓 𝖉𝖆𝖍𝖆 𝖋𝖆𝖟𝖑𝖆 𝖘𝖊𝖛𝖎𝖞𝖔𝖗𝖚𝖒♥️💍

جریان چیه

پربازدید برای کمک جهیزیه برای نیازمنداس؟؟

بیا باهم عکس بگیریم،یک عکس دونفره،من ب دوربین نگاه میکنم تو به من،نمیخواهم چشمانت در تاریخ ثبت شوند    از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست گر هم گله ای هست دگر حوصله ای نیست سر گرم به خود زخم زدن در همه عمرم هر لحظه،  هر لحظه جز این دست مرا مشغله ای نیست                                                                                     عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2104
😅😅😅میگم‌عکس های جهزیه ام‌بزارم‌ایشالله زیاد بشید پر‌بازدید بشه تاپیکم

بزارررر

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    
1718