2726
عنوان

میخوام بااین اقا ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 130 پست
خوش ب حالتون انقدر فهمیده اید من میشینم میگم حیفردوسم داشت باهاش ب هم زدم گناه داره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دوسم داشت باهاش بهم زدم... گناه داره؟؟؟ تنها چیزی که نداره گناهه... خودش یه شر هست که تو گناه داری اسیر شدی داری استخاره میزنی ازدواج کنم با این بوق یا ن، نه اون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشته اتفاقا قبلا

با این توصیف اصلا واسه چی باهاش دوست شدی؟

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

همین که جرات کرده بهت فیلم بفرسته بشینه تحلیل کنه برات 

یعنی ادم مناسبی برات نیست حسرت چیه اینو میخوای بخوری😕😐

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
2728
معلومه که نه... هنوز هیچی بینتون نبوده برات فیلم ناجور میفرستاده و تازه در مورد مونث های توی فیلمه ه ...

اومده بود خاستگاری اندام خاهرامو بامن مقایسه میکرد مثلن میگفت رونای تو چاق تره یا خاهرات یا خیلی چیزای دیگ

اومده بود خاستگاری اندام خاهرامو بامن مقایسه میکرد مثلن میگفت رونای تو چاق تره یا خاهرات یا خیلی چیز ...

وای الکی میگی میخای پربازدید بشی چندسالته عزیزم ؟؟

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
عزیزم دیدن ک همه میبینن ولی دوست پسر من میومد تحلیلشون میکرد

شما فقط،دنبال توجیه هستین که کار اون خوب بوده وگرنه همه نمیبینن ،اصلا تعمیم دادن یه رفتار به همه اشتباهه میخواد هرچی باشه

2706