2733
2734

سلام بچه ها ،من ی پیج اینستا زدم رفم تو ی مسابقه اسپانسر شدم ی ملیون پول دادم متاسفانه فالور فیک زد خودمم از قبل ی چن کا فیک زده بودم ،الان میگن پیجت نابود شده و دیگ نمیره تو اکسپلورر و نرخ تعاملش میاد پایین،درسته؟؟؟تورو خدا اگ کسی میدونه کمکم کنه 

ب پیجم امیدی نیس!؟؟؟

چند تا بلاگر گفته بودن اتفاقا بعد مسابقه پیجشون ریخته 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اکسپلور رفتن ربطی به فالوور فیک نداره. اگه اندازه ۱۰۰نفرم فالوور واقعی داشته باشی بازم اینگیجمنت داری میری اکسپلور. فقط باید محتوات جذاب و بولد باشه

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
2728
ایدیت چیه بگو فالو کنمت

منم فالو کن 

همین نام کاربریمه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738
تو اکسپلور رفتن ربطی به فالوور فیک نداره. اگه اندازه ۱۰۰نفرم فالوور واقعی داشته باشی بازم اینگیجمنت ...

یه نفر بهم گف دیگ پیجت نابود شد دیگ نمیاد بالا اعصابم خرده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2706