2733
2734
عنوان

همش میگن که جاریت معلمه ولی تو شاغل نیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 6423 بازدید | 177 پست
بله. گزینش میشیم دوباره 

دیگه گزینش چی؟مگ چنبار گزینش میکنن

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم آرایش داشتم

وای چقد سخت میگیرن😶اگ تو طول تحصیلم انقدررر سخت بگیرن ک ب درد نمیخورع

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2731
دیگه گزینش چی؟مگ چنبار گزینش میکنن

پنج سال دیگه برای استخدام رسمی شدن دوباره گزینش میشیم. 

ما که از ازمون وارد شدیم پیمانی هستیم شما ازمایشی. هنوز رسمی نیستیم برای رسمی شدن دوباره گزینش میشیم

❤️
پنج سال دیگه برای استخدام رسمی شدن دوباره گزینش میشیم.  ما که از ازمون وارد شدیم پیمانی هستیم ...

ممنون از اطلاعاتت عزیزم

2738
فعلا هیچی تا اداره باهات تملس بویره مقطع را مشخص کنه کتاب هارا پیدا کن ی نگاهی بنداز 

شما روش تدریس و نحوه دادن هر درس رو چطور متوجه شدی؟

کتابی یا سایتی هست به من معرفی کنید.

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.

نصیحت خواهرانه هر وقت از این حرفا زد تو دلت بگو مگه من دارم واسه شماها زندگی میکنم که حرفتون واسم مهم باشه فقط اون خدایی که بالاسرمه میتونه منو قضاوت کنه اصلا اهمیت نده قوی تر از قبل درستو ادامه بده یک کاره ای شو که بعد ها از حرفاشون پشیمون باشن 

عزیزدلم رشتت عالیه بهترین جا درس میخونی آرزوی هرکسیه اما خب مهم اینه همسرت دوستت داره نذار کلام منفی اونا تورو از همسرت دل نگرون کنه. اینقدر مادرشوهرا اینارو میگن چون اول ازدواجه تو رشتت عالیه با همین رشته میتونی با رفتارای درست و سنجیده شوهرت  جذب کنی که جای حرفی باقی نمونه خودتو شوهرتو عشقه بقیه حرفاشون تمام میشه

عزیزدلم رشتت عالیه بهترین جا درس میخونی آرزوی هرکسیه اما خب مهم اینه همسرت دوستت داره نذار کلام منفی ...

ممنون عزیزم دقیقا همینطوره مهم اینه که بتونم یه زندگی خوب و باآرامش برا خودم و همسرم مهیا کنم حرف بقیه اصلا مهم نیست

شما روش تدریس و نحوه دادن هر درس رو چطور متوجه شدی؟ کتابی یا سایتی هست به من معرفی کنید.

عزیزم من وقتی پایم مشخص شد خانم روحی کارگاه گذاشته بود و از شانسمم چون کرونا بود مجازی بود و تونستم کارگاهشون شرکت کنم واقعا عالی بود. هم شاگردام درس یادگرفتن هم اولیا راضی بودن. 

اینستا گرام خیلی کمکت میکنه تدریس معلم های مختلف نگاه کن و خودتم کم کم خلاقیتت را به کار بگیر 

❤️
2706