2410
2553
عنوان

همش میگن که جاریت معلمه ولی تو شاغل نیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 6375 بازدید | 177 پست
عزیزم من خودمم فارغ التحصیل دانشگاه تبریزم دانشجوی دانشگاه تبریز شدن الکی نیس خودتم روانشناسی میخو ...

میدونم عزیزم ولی خب کلا رفتار مادر شوهرم ب هرحال اذیتم میکنه هرچقدر سعی میکنم نادیدش بگیرمو بی تفاوت از کنار حرفاش رد بشم بازم نمیشه و دوباره حرفایی میزنه ک واقعا مخم سوت میکشه. وام ازدواج منو همسرم چون زیر25سال سن داریم صد میلیپنه الان چندین روزه ک رفته رو مخ منو همسرم ک باید برا منم طلا بخرین .یا گیر داده ک باید مهریمو ببخشمو مهریع خوشبختی نمیاره.هی سعی میکنم چیزی بهش نگم ولی بازم هرروزی حرف جدید برا گفتن داره تا حرصم بده

عزیزم ب منم خیلی از این حرفا میزدن..من ترم آخر ارشد بودم ک پسرم ب دنیا اومد..من افسردگی زایمان داشتم هی خانوادم میومدن میگفتن این همه درس خوندی حالا باید بچه داری کنی..خانواده همسرمم هی میگفتن فلانی دنبال عروس کارمند بوده..زرنگن مردم...با اینکه همسرم هم یه مغازه شریکی داشت نه کارمنده نه هیچی...این جماعت زبونشون عین نیش عقرب میمونه...ولی من عزمم و جزم کردم..از 4 ماهگی پسرم شروع کردم ب درس خوندن برا استخدامی...چون بچه داشتم خیلی نمیشد ولی کم کم میخوندم...با خانواده همسرم تو یه ساختمونیم وقتی درس میخوندم جلو بچم کلی کتاب میریختم بازی کنه..خانواده همسرم سر زده میومدن خونه بهم ریخته بود کلی متلک مینداختن..ولی من اهمیت نمیدادم...

الان تو یه ارگان خیلی خوب استخدامم و خیلیا دارن میمیرن از حسودی...پس تو هم از این حرفها پلی برای موفقیت خودت بساز

برای ظهور امام زمانمون (ع) صلوات 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آموزش و پرورش آزمونش روانشناسی زیاد برمیداره حتما شرکت کن تا قبول بشی نه واسه حرفای مادرشوهرت فقط  واسه آینده ی خودت 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

حالا ب من میگم چرا میری سرکار بچمونو ول کردی

ن این ک پسرشون س سالشه😐

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2720
2714
پسر بزرگترش که زنش معلمه شغلش آزاده ولی پسر کوچیکترش که با من ازدواج کرده افسر ارتشه24 سالشه

خونه سازمانی دارین 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
عزیزم ب منم خیلی از این حرفا میزدن..من ترم آخر ارشد بودم ک پسرم ب دنیا اومد..من افسردگی زایمان داشتم ...

عزیزم خیلی خوشحال شدم که بالاخره یه جا استخدام شدیو دهنشونو بستی🥺 کاش منم هرچه زوذتر مدرکمو بگیرمو بشینم براازمونای استخدامی بخونم فعلا چون مدرک ندارم دستو بالم بستست🥺

بگو فعلا ک اومد خاستگاری من 

منم افتخار دادم قبول کردم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
مادر شوهرم میگه چون پسرم کارمند رسمیه خونه و‌ماشین داره همه التماسم میکردن که دخترشونو بگیرم ولی قسم ...

میگفتی مادرجون ببین کجا دل کی رو شاد کردی که خدا من رو قسمتتون کرده

اخه منم خییییلی خاستگار خوب داشتم پزشک.مهندس.استاددانشگاه اما خب ازدواج قسمته

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2706