2726
عنوان

همش میگن که جاریت معلمه ولی تو شاغل نیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 6414 بازدید | 177 پست
😊😊😊دقیقا. همسر منم خداروشکر پیش مادرش هوامو داره و این برام کافیه .

اره بابا فقط هوای همو داشته باشین بقیه به درک

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××

من خودم معلمم معلمی شغل نیست عشق و علاقه میخواد. 

درسته در حقمون ظلم شده حقوقمون کمه. 

به هفت برج نرسیده پول خرج شده 

اما ما اومدیم تو مدرسه به بچه ها یاد بدیم خودشونو دوست داشته باشند هر چیزی که هستند هر جایی که هستند اول خودشونو دوست داشته باشن بذر کینه تو دلشون نکارن حسادت نکنند. 

من اگه جاری تو بودم قطعا احازه نمیدادم مادرشوهر این حرفارو بزنه. 

❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینم بگم اعتماد به نفس زیاد کن. کارایی کن که جاریت نمیکنه. من چی بگم که جاریم کلی از من پایین تر ولی عزیز تر. چرا چون. زبون چرب ونرم داره. و پرو تشریف داره. ولی من آرومم. سرم به زندگی خودم

2728
من خودم معلمم معلمی شغل نیست عشق و علاقه میخواد.  درسته در حقمون ظلم شده حقوقمون کمه.  ب ...

شاید روح بنده خدا جاری ش خبر نداشته باشه اینجوری به این میگن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
اهمیت نده یادبگیر تو زندگیت ب حرفای پوچ فک نکنی اینحور نکنی پیر میشی و افسرده

دقیقا ولی رفتارای مادر شوهرم شبیه ادمای سالم نیست کلا در تلاشه ک حرصم بده.

من خودم معلمم حالا نه که معلما درآمد زیاااااااد دارن تورو خدا معلمی شغله آخه؟؟؟؟ خدا منو لعنت کنه ...

من تازه معلم شدم و از مهر میرم سر کار ....کلا نا امیدم کردی

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
بخدا آدم نمیدونه به مادر شوهر چی بگه. خط قرمز شوهر آدم... 

بهترین کار آدم حساب نکردنه  وقتی کسی میخواد اذیت کنه حالا هرکی و هر نسبتی میخواد باشه باید نادیده گرفته بشه که نتونه حرص بده . مثل یه همسایه معمولی باید با اینجور آدما رفتار بشه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706