2703
2553

مادر شوهرم همش منو با جاریم مقایسه میکنه .میگه قرار بود واس عرفان هم دختر معلم بگیریم ولی جور درنیومد.گاها این حرفا خیلی اذیتم میکنن بین منو جاریم خیلی فرق میذارن😔 منم دانشجوام21سالمه و رشتم روانشناسیه تو دانشگاه تبریز درس میخونم. مطمئنم بعد تموم کردن درسم میتونم آزمون استخدامی بدمو ی جا مشغول ب کار شم ولی این حرفاهم دارن اذیتم میکنن .خب یکی نیس بهشون بگه اگه معلم میخواستین چرااومدین خواستگاری من؟ گاهی وقتا باحرفاشون باعث میشن ازشون بدم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

والا حق داری امدی و ارمون قبول نشدی اونوقت چی مهم نباشه برات

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

بعضیا عقل ندارن راحتن

روانشناس خیلیم عالیه

دیدی دارن توهین میکنن محل سگ بهشون نذار

عجب😒 بهش بگو اگه یکم صبر کنی منم شاغل میشم ایشالله فعلا این حرفاتون رو مخمه نمیذاره خوب درسم رو بخ نم تا شاغل بشم 😒 لطفا در گاراجتون رو ببندین 😐

فاز عقاب،ادای گرگ،رخ کلاغ؟!

خودش میگه قسمت

تو دیگه نمیخواد چیزی بگی

الکی هم حرص نخور

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706