2091
2079

مادر شوهرم همش منو با جاریم مقایسه میکنه .میگه قرار بود واس عرفان هم دختر معلم بگیریم ولی جور درنیومد.گاها این حرفا خیلی اذیتم میکنن بین منو جاریم خیلی فرق میذارن😔 منم دانشجوام21سالمه و رشتم روانشناسیه تو دانشگاه تبریز درس میخونم. مطمئنم بعد تموم کردن درسم میتونم آزمون استخدامی بدمو ی جا مشغول ب کار شم ولی این حرفاهم دارن اذیتم میکنن .خب یکی نیس بهشون بگه اگه معلم میخواستین چرااومدین خواستگاری من؟ گاهی وقتا باحرفاشون باعث میشن ازشون بدم بیاد

بگو عرفان راضی من راضی ...

😁😁😁

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                 خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2032

بعضیا عقل ندارن راحتن

روانشناس خیلیم عالیه

دیدی دارن توهین میکنن محل سگ بهشون نذار

وقتی میای نی نی سایت اینارو باید تکرار کرد😐☝️                     حیییییف اعصاب نازنینمه که                          بخوام اینجا با یه سریا الکی بحث کنم  پس👈         باشه😗تو حرف بعدیتم درسته حالا بزن به چاک😐👊       اسکل تو حرفات از امضام اسکی نرو انقدر حقیر نباش🤣                            خدایی موندم خدا وقتی عقل پخش میکرده یه سریا تو صف چی بودن😐یعنی خود مرحوم گاندی هم با اینا حرف بزنه میگه صلح و اینارو ولش کن اینا وجودشون برای کره زمین خطرناکه با تیر میزنشون😐دیگه فعلا صحبتی ندارم عاشقتونم😐💕🖐 دخترای خنگ جذاب نیستن   شما از دخترای باهوش میترسین😉🤞    🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "   قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           

خودش میگه قسمت

تو دیگه نمیخواد چیزی بگی

الکی هم حرص نخور

داستان ازدواجم تو پیج اینستاگرامم هست........اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2104

عزیزمچعالی ک روانشناسی خوندی تربیت معلم شرکت کن ازمون استخدامی میزنه خواهررشوهرم روانشناسی خونده قبول شد چون مدرکش اماده نبود نبردنش. ان شاالله تو هم معلم میشی

1718