2733
2734
پودر

این که مشکلی نداره با نرم کننده بشور بعد دوباره نرم کننده بریز تو تشت اب و قشنگ بهم بزن که مایع یکنواخت بشه و چند بار چادرو بذار تو تشت و دربیار نرم کنندش کم باش اب هم نکش و صاف اویزون کن مثل ابریشم میشه

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
فدای سرت به جای گریه بزن به خنده و مسخره بازی  خانومای محترم یعنی تاحالا نشنیدین به مانتوی بلن ...

الان بخش میدم بهشون

سر نخ سوزن یه قشقره ای به پا میکنن الله اکبر 

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی

یبار دیگه با آب و مایع مشکین شو بشور میره 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

خب چرا ناراحت میشی

ما  فکر نمی کردیم عبا همون چادره

حالا اگه رنگش رفته

با مشکین تاژ بشور ببین خوب میشه

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2731
این که مشکلی نداره با نرم کننده بشور بعد دوباره نرم کننده بریز تو تشت اب و قشنگ بهم بزن که مایع یکنو ...

مگه میزاره

الان اومدم داخل اتاقم 

منتظرم بابام آماده بشه بریم خونه مامانبزرگم 😭😭😭😭😭

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
اره خیلی

خب کاری نداره که حالا ببر دوباره بشور با مایع نبود با آب خالی.

ولی خب تمیز بشور که پودرا برن.

کلا لباس مشکی با پودر شسته شده این جوری میشه

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2738
خب کاری ندارم که حالا ببر دوباره بشور با مایع نبود با آب خالی. ولی خب تمیز بشور که پودرا برن. کلا ...

اره دیگ مایع نبود با پرسیل شستم اینجوری شد😂😭

با آب خالی میره؟ 

چادر بابا از این عربیا 

شستشوی چادر فقططط با هاله و مشکین تاژ عالیه 

الانم فدای سرت نهایتا نرو مهمونی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706