2703
2553
عنوان

حالم خیلی بده کمک میخوام

123 بازدید | 10 پست

سلام به همه دوستان

من یه دختر 20 ساله ام. چند تا مشکل خیلی بزرگ دارم که هر شب و روز داره اذیتم میکنه و مدام ذهنمو میخوره، باعث شده انگیزه و امید هیچ کاریو نداشته باشم. توی خودمم و بشدت کم حرف شدم و تو ذهنم باور و افکار های منفی ایجاد کرده . من حس میکنم همه ازم بدشون میاد به دلایل مختلف. اعتماد به نفسم بشدت پایینه، طوریکه باهر کسی که میخوام حرف بزنم صدام میلرزه، کلمات یادم میره و خیلی وقتا جملات نامفهومی به زبون میارم درواقع ذهنم قفل میشه و یادم میره چی میخواستم بگم.این مسئله باعث شده برای ارتباط گیری استرس و اضطراب خیلی بالایی داشته باشم.

با هر کسی هم که حرف میزنم، زود نگاهشو بر میگردونه و به چشمام نگاه نمیکنه این مسئله واقعا عذابم میده مگه من چه مشکلی دارم که هیچکس حاضر نیست حتی به چشمام نگاه کنه  و مکالمه رو خیلی زود تموم میکنه...

توی جمع دوستام که دو سه نفر میشیم همین روال وجود داره و نمیتونم ارتباط درست باهاشون برقرار کنم با اینکه خیلی مهربونم باهمه.

همچنین نگاه دیگران خیلی روم اثر میزاره

وقتی بیرون میرم یا توی جمعی هستم

همش از بیرون و از دید دیگران به خودم نگاه میکنم اینکه نکنه کار شرم اوری انجام بدم یا کاری که میکنم زشت نباشه. جلوی جمع هول میشم و استرس بالایی میگیرم طوریکه گیج میزنم و نمیفهمم دارم چیکار میکنم فقط تو ذهن بقیم که دارم راجب خودم نظر میدم مثلا باخودشون بگن این چقدر دستپاچلفتیه و همینم درواقع اتفاق میوفته

حس میکنم همه زیر نظرم دارن و با نگاهاشون دارن منو میخورن

تمام اینا باعث شده نتونم درست صحبت کنم با بقیه درحد چند کلمه میتونم حرف بزنم ولی بیشتر دیگه یادم نمیمونه چون تمرکز و ذهنم درگیره همه این مسائل شدع

وقتی با کسی حرف میزنم از نگاه اون خودمو انالیز میکنم که داره چه فکری راجبم میکنه فرقی نمیکنه دوست یا اشنا

همش میترسم نادیده گرفته بشم و کسی به حرفام توجه نکنه و دائما با همین افکار دارم این اتفاقاتو تجربه میکنم

همچنین عمیشه دوست دارم توهر جمعی اول و مرکز توجه استاد یا دبیر باشم اگه بقیه بچه ها سر زبون دار باشن و همش با استاد درحال تعامل باشن ناراحت میشم که چرا استاد با من اینطوری نیست و خیلی سرد برخورد میکنه اما با بقیه خیلی گرم و مهربونه

ترخدا کمکم کنین من واقعا دارم عذاب میکشم میترسم دیونه بشم نمیتونم مشاور بگیرم ترخدا راهکار بدین دارم دیونه میشم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میتونی برو روانپزشک احتمالا دارو افسردگی و اضطراب میده منم تا حدی مثل تو بودم . حیفه هنوز بیست سالته . یه کم با دارو حالت خوب بشه میتونی راحت تر درس بخونی پیشرفت کنی بعد کم کم دارو رو میذاری کنار . ورزش هم عالیه دقیقا کار دارو رو میکنه حتی شاید بهتر ولی گاهی وقتا حال ورزش کردن هم نداره آدم . واسه همین من فکر میکنم اینقددر نباید در برابر دارو مقاومت کنیم و بد بدونیم دارو خوردن رو .

2720
2714

مشکل انچنان بزرگی تو زندگی نداشتم نمیدونم ریشه این افکار از کجاس

بیشتر از همع از نادیده گرفته شدن وحشت دارم

از اینکه با بقیه حرف میزنم تو چشمام نگاه نمیکنن ازار میبینم 

آره . ببین عالی نشدم ولی دارو تاثیر داشت . شایدم لازم پزشکت لازم ندونه ولی ویزیتش 90 تومنه نیم ساعتم ...

میتونم بپرسم شما دقیقا کدوم مشکل منو داشتین

چه داروهایی مصرف کردید؟ 

من مشهد هستم

میتونم بپرسم شما دقیقا کدوم مشکل منو داشتین چه داروهایی مصرف کردید؟  من مشهد هستم

من تهرانم . مشهد دکتر نمیشناسم . دقیقا که نه ولی یکی از مشکلاتم اون بود . فلوکستین . ولی بدون دستور پزشک نباید بخوری .