2737
2734
عنوان

این چه وضعشع

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 46 پست
حتما یکی بش درخواست دوشتی داده به توافق رسیدن

آره همون صفحه اول یکی درخواست دوستی داد 

من ریپ زدم شوک شدم 

پیامشو پاک کرد😂

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردم رد دادن بخدا 

از جون این سایت چی میخواین دیگه 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2731

خیلی بده که اینجور تاپیکا انقدر دیر میترکن . نظارت باید بیشتر بشه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738

یکی داشت نهی از منکر میکرد خیلی خندوند مارو خدا حفظش کنه

می‌گفت حیا کن سرطان رحم میگیری 😂

😐😐😐😳😳😳از عجایب اینجا دیگه اتوماتیک برگ درمیارم بعد همون لحظه برگام می ریزه فقط اونجاش که گفت ...

آره 🤣🤣🤣🤣

2706