2737
2734

🥺واس جاریم مراسم عقد گرفته بودن مادر شوهرمم همش عکس مراسمشونو برام نشون میدادو هی میگه که واس فاطمه اینکارارو کردیمو اون کارارو کردیم براش طلا خریدیم هرکاری براش انجام دادیم ولی به من که میرسه هیچکاری نمیکنن الانم ب پیشنهاد خودش میخواستن برام عید قربان نیارن و ب جاش برام عقد بگیرن ک اونم زنگ زدنو گفتن که کنسلش کنیم . الان یه هفته بعد قراره وام ازدواج همسرمو بدن ب نظرتون ب همسرم بگم علارغم خپاسته مادرش برام مراسم عقد بگیره یا کلا بیخیال بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر کاری که خودت دوس داری انجام بشه از شوهرت بخواه نذلر بمونه تو دلت ! و بخاطر دیگران هم مراسم الکی نگیر فقط نگا کن به دل خودت ! من تو عروسیم اینجوری بودم الان راضیم 

2738

دلیل کنسلی رو میپرسیدی

چیزی نگفتن؟

اگه بخاطر گرونیه و پول ندارن ولش کن. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
دلیل منصرف شدنش چیه؟

نمیدونم. همش میگن پول نداریمو اینحرفا.درحالی ک زمان ازدواج جاری اولم دیتشون تنگ تر از الان بودو همه کار هم براش انجام دادن بزرگترین اشتباه مادر شوهرمم ک باعث میشه بیشتر لجم بگیره اینه ک همش از کارایی که واس عروس اولشون کردن بم تعریف میکننو منم اذیت میشم

2706