2733
2734

سلام عزیزان،برای تبدیل عکسهای خونگی به عکسهای آتلیه ای به پیج من سر بزنید،حتی اگه برای عکسبرداری فقط دوربین موبایل دارید ،قیمت بر اساس شرایط شما،،تمامی کارهای مربوط به فتوشاپ انجام میشود ،روتوش ،ساخت پوستر و ساخت لوگو برای کسب و کار اینترنتی شما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پول و سرمایه باشه یا مدرکت  اونجا معتبر باشه و بتونی کار کنی عالی

وگرنه تهش باید اونجا جایی بری ظرف بشوری و زمین طی کشید

2731

قطعا که خوبه

الان همه جا وضعش از اینجا بهتره 😿🙂

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

خوب اولش که خیلی سخته تا جا بیوفتی اما بعدش برات عادی میشه اما باید با یه مدرک خوب بری و کرده اونجا بیکاری

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

ایح من آرزومه برم کره ی جنوبی 🥺💔

ولی در حال حاضر ایرانم 😒😐

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2738

فقط میتونم بگم ایرانم 

نمیدونم جواب سوالاتو  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

مهاجرت خوبه، چهار سال اولش سختی داره تا کارهات به روال بیافته و کمی جا بیافتی ولی بعدش زندگیت خیلی خوب میشه، معلم و پرستار همه جا میخوان، البته بستگی به این هم داره که کدوم کشور میخوای بری؟ توی کشورهای دیگه مسکن خیلی گرونه و برق و گاز و آب هم مقداری گرونه ولی خوراک و پوشاک یه ربع به قرن گرون میشه مثل ایران نیست که مثلا امشب پنیر 10 تومن باشه فردا صبح که از خواب پا میشی میبینی شده 12 تومن اونجا مثل ایران نیست

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

خوبه  اگه کار پیدا کنی و زبانت خوب باشه 

دخل و خرج هم میخونه 

برای خرید خونه هم وام میتونی بگیری با بهره ی خیلی پایین 

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎

اگه تنها باشی و چیزی تو ایران برای از دست دادن نداشته باشی مثلا موقعیتی که اگه بری حروم شه و... به ریسکش میارزه که حتی اگه شرایط اونجا هم تضمینی نباشه بری، اسمشو میشه گذاشت ماجراجویی جوونی، ولی باید خودتو برای انجام مشاغل سطح پایین آماده کنی از لحاظ روحی، 

ولی اگه متاهلی بخواید برید بنظرم باید خیلی شرایط رو سنجید و بیگدار به آب نزد، منبع درآمدو از اول مشخص کرد