2733
2734
عنوان

بچه ی نارس من وزن نمیگیره زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 7428 بازدید | 40 پست
اخه بچه ی من وزنش خیلی کم بود وقتی دنیا اومد دکترگفت نمیشه همچین بچه هایی رو با بچه هایی ک باوزن خوب ...

عزیزم بچه من باوزن ۱/۵کیلو از ان آی سیو مرخص شد وزن شش ماهگیش ۸/۸۰۰بوده

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪

وزنش کنه واقعا پسر من ۳۳ هفته یک و نیم کیلو بود ولی زود وزن گرفت شش ماهگی ۵ ۶ کیلو بود دخترم هم ۲۶ هفته بود ۸۰۰ گرم شش ماهگی ۴۸۰۰ بود به نظرم ببر دکتر شیر خشک پی دی اف اپتامیل رو هم امتحان کن البته با نظر پزشک چون برا بچه های من جواب داد زود زود شیر بده به بدنش ورزش بده از دکتر بپرسی بهت یاد میده خوابش رو هم تنظیم کن چون خواب و تغذیه کنار هم باعث وزن گیری میشه سوپ هم بهش بده گاهی پوره و اینا هم کم کم اضافه کن امیدوارم زود زود توپولی بشه

کاربر جدید نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من بچم با وزن ۲۳۵۰ تو ۳۸ هفته دقیقا به خاطر مشکل جفت و اختلال خونرسانی با القای زایمان بدنیا اومد درسته وزن بچم از بچه شما بیشتره اما بچه منم دقیقا عین بچه شما زیاد وزن گیری خوبی نداشت تازه دو ماهش که شد شده بود ۳۳۰۰ . دقیقا وزنش معادل ماه تولدش بود تو چهار ماهگی چهار کیلو و تو شش ماهگی شش کیلو بود و الان که ده ماهشه شده ۷۲۰۰ از بچه های هم سنش کمتره وزنش اما با توجه به وزن بدو تولدش بهم میگن وزنگیری و رشد قد و دور سرش نرماله. 

عزیزم بچه من باوزن ۱/۵کیلو از ان آی سیو مرخص شد وزن شش ماهگیش ۸/۸۰۰بوده

اره بچه های منم نارس بودن میگن بچه نارس زود تر وزن میگیره و باهوش تره زود حرف می زنه راه میوفته فقط ۳ ماه اول رسیدگی زیاد داره من ک پدرم درومد الان یکی ۱۶ ماهه ۱۳ کیلو هست یکی ۳۰ ماهه ۱۵ کیلو به نظرات کمه؟؟؟ 

کاربر جدید نیستم 
2731
خیلی ممنونم عزیزم  ریزه ولی حرکات بچه ی شیش ماهه رو داره خداروشکر ازهر لحاظ هم گفتن سالمه بازم ...

⁦☺️

خدا رو شکر 💖

انشالله همیشه ی همیشه سالم و سلامت باشه

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
توکل به خدا نگران نباش خواستی بایه دکتر دیگه م مشورت کن که خیالت راحت بشه.نه بخدا وزنشو توماه های با ...

والا من پیش هردکتری نمیری کلی پرسوجو میکنم مطمعن بشم دکترخوبیه بخاطراین مشکلم هم من رفتم شیراز زایمان کردم خوزستان ک کلاجوابم کردن وناامید شدم گفتم برم شیراز خداروشکر الان بچم سالم توبغلمه 

میپرسم بازم ببینم دکتر خوب گیرم بیاد

اخه ی باربردمش ی جایی یکی بهم گفت خوبه بچم مریض کرد بخاطر وزن کمش میخواست بفرستش اهواز اصلا به این توجه نکرد ک وزن اولیش کم بود خاک توسرش اومدم این دکتره همه چی چک کرد باکلی ازمایشات گفت همچیش خوب وطبیعیه شیرخشک برام عوض کرد وداروبرام نوشت

اره بچه های منم نارس بودن میگن بچه نارس زود تر وزن میگیره و باهوش تره زود حرف می زنه راه میوفته فقط ...

آره نگهداری از بچه نارس خیلی سخته ولی باید خیلی مراقبت کنی ک رشدش خوب باشه

ن عزیزم خیلیم عالیه ماشاالله

پسر دومی من الان دوسالشه ۱۲کیلو

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
سلام من بچم با وزن ۲۳۵۰ تو ۳۸ هفته دقیقا به خاطر مشکل جفت و اختلال خونرسانی با القای زایمان بدنیا او ...

یک چیزی یادم افتاد اسی عزیز بچه نارس با اختلال خونرسانی جفت فرق داره بچه نترس با وزن مناسب هفته ی خودش زود رشد می کنه اما معمولا بچه های اختلال خون رسانی جفت ریزه میزه ترن دکتر بهم گفت دختر خاله ام هفته ۳۸ وزن ۱۹۰۰ دنیا اومده الان ۵ ساله همچنان ریزه است اما دختر من ۲۶ هفته ۸۰۰ گرم الان ماشالا قد بلند و خوبه به ژنتیک هم ربط داره خودت و باباش

کاربر جدید نیستم 
2738

ببین عزیزم بچه داییم ۱۴۰۰دنیا اومد بعدش زنداییم فقط میخواس این بچه رو تپل کن مدام سه شیره درست میکرد میریخت تو شیشه شیر میداد بخوره الان حدودا ۴سالشه و اضافه وزن داره

هرچی دکتر میگه همونکارو کن هی دنبال تپل بودنش نباش

پسرای من نارس نیستن الحمدالله کامل سالمن غذاشونم اونقد دقت دارم خوب تازه مقوی باشه اخرشم ازون نمودار قرمزه ام پایینترن همه میگن چ ریزن چرا رشد ندارن سه سال غصه خوردم اما الان دیگ مهم نیست برام ولی ماشاءالله خیللی زرنگن پسر بزرگم اونقدر شعر قران لغات انگلیسی حفظ داره همهمتعجبن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
آره نگهداری از بچه نارس خیلی سخته ولی باید خیلی مراقبت کنی ک رشدش خوب باشه ن عزیزم خیلیم عالیه ماشا ...

این تغذیه و ورزش برای بچه نارس خیلی مهمه من ک هنوز ک هنوزه ورزش و بازی رو خیلی کار می کنم دکتر میگه رشد مغزی رو بهتر می کنه آخه دختر من خیلی نارس بود عضلات ش شل بود تا ۸ ماهگی ورزش می دادم هر چند زود نشست راه رفت اما خب سخت بود خدا پسرت رو نگه داره

کاربر جدید نیستم 
سه ماه اول بهتر بود وزن گیریش الان کمتر شده

من قصدم نگران کردنتون ب هیچ وجه نیست

ولی حتما پیگیری کنید دکتر دیگه هم ببرید

دختر من حدود یک ماهگی بستری شد اونجا چند تا نوزاد نارس بودن بعد دوماه که مرخص میشدن وزنشون با همسن هاشون که سر موقع ب دنیا اومدن تقریبا یکی میشد یا یکم کمتر

این تغذیه و ورزش برای بچه نارس خیلی مهمه من ک هنوز ک هنوزه ورزش و بازی رو خیلی کار می کنم دکتر میگه ...

آره واقعا منکه تا دوماهگیش خونه مامانم موندم بعدم ک اومدم خونه خودم مادرشوهرم کمکم بود

ممنون مهربون 

انشاالله خدا بچه های شمارو هم حفظ کنه

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
2706