2091
2079
عنوان

بچه ی نارس من وزن نمیگیره زیاد

373 بازدید | 37 پست

سلام دوستان من بچم 35هفته باورن1300بدنیا اومد بخاطرجفت ک خونرسایی نمیکرد الان بچم زیرنظرمتخصصه ومیگه طبیعی وزنش الان ک 6ماهش کامل شده تازه رسید3/600خیلی ناراحت ونگرانم دکترمتخصصش خیلی دکترخوبیه شیرخشک هم بهش میدم غذای کمکی هم بهش میدم ولی کم کم داره وزن میگیره  کسی هس مشکلش مشابه من باشه باهم گپ بزنیم

تعداد رای : 3
نظرسنجی
2
2
66%
2
1
33%

بچه ی دخترداییم همینجوربود نگران نباش الان پسرش ۴سالشه مثل بچه های دیگه ست.بخاطرنارس بودنشه کم وزن میگیره ولی مشکلی نداره 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
نمیدونم چکار کنی ولی کاش دکترتو عوض کنی ۳۶۰۰برا بچه ای ک ۶ماه تموم کرده کجا نرماله؟

اخه بچه ی من وزنش خیلی کم بود وقتی دنیا اومد دکترگفت نمیشه همچین بچه هایی رو با بچه هایی ک باوزن خوب دنیا اومدن مقایسه کرد

بچه ی دخترداییم همینجوربود نگران نباش الان پسرش ۴سالشه مثل بچه های دیگه ست.بخاطرنارس بودنشه کم وزن م ...

دقیقا دکترش اینجوری میگه ... میگه چون وزنش کم بود وقتی دنیا اومد کم کم وزن میگیره به سال ک برسه بهتر میشه 

واقعا الان نرمالن ...یادتون نمیاد تو ماهاش وزنش چقد بود؟

اخه بچه ی من وزنش خیلی کم بود وقتی دنیا اومد دکترگفت نمیشه همچین بچه هایی رو با بچه هایی ک باوزن خوب ...

درسته ولی بیشترین وزنگیری تو ۳ماه اول اتفاق میفته

حالا با یه دکتر دیگم مشورت کن ضرر نمیکنی

لطفابرای نیتم صلوات بفرستید،بگید منم بفرستم براتون ،ممنون😊
2032
دقیقا دکترش اینجوری میگه ... میگه چون وزنش کم بود وقتی دنیا اومد کم کم وزن میگیره به سال ک برسه بهتر ...

توکل به خدا نگران نباش خواستی بایه دکتر دیگه م مشورت کن که خیالت راحت بشه.نه بخدا وزنشو توماه های بالاتر نمیدونم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌

بچه ی منم مشکل نی نی شما رو داشت، تازه اون ۳۴ هفته به دنیا اومد، به لطف خدا و البته اینکه ما یکسره در حال رسیدگی بهش بودیم کمبودش جبران شد، من بهش شیر خشک  pdf میدادم ولی واسه ی همین دیگه شیر من رو نخورد.

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
2104
اخه بچه ی من وزنش خیلی کم بود وقتی دنیا اومد دکترگفت نمیشه همچین بچه هایی رو با بچه هایی ک باوزن خوب ...

عزیزم بچه من باوزن ۱/۵کیلو از ان آی سیو مرخص شد وزن شش ماهگیش ۸/۸۰۰بوده

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪

وزنش کنه واقعا پسر من ۳۳ هفته یک و نیم کیلو بود ولی زود وزن گرفت شش ماهگی ۵ ۶ کیلو بود دخترم هم ۲۶ هفته بود ۸۰۰ گرم شش ماهگی ۴۸۰۰ بود به نظرم ببر دکتر شیر خشک پی دی اف اپتامیل رو هم امتحان کن البته با نظر پزشک چون برا بچه های من جواب داد زود زود شیر بده به بدنش ورزش بده از دکتر بپرسی بهت یاد میده خوابش رو هم تنظیم کن چون خواب و تغذیه کنار هم باعث وزن گیری میشه سوپ هم بهش بده گاهی پوره و اینا هم کم کم اضافه کن امیدوارم زود زود توپولی بشه

کاربر جدید نیستم 

سلام من بچم با وزن ۲۳۵۰ تو ۳۸ هفته دقیقا به خاطر مشکل جفت و اختلال خونرسانی با القای زایمان بدنیا اومد درسته وزن بچم از بچه شما بیشتره اما بچه منم دقیقا عین بچه شما زیاد وزن گیری خوبی نداشت تازه دو ماهش که شد شده بود ۳۳۰۰ . دقیقا وزنش معادل ماه تولدش بود تو چهار ماهگی چهار کیلو و تو شش ماهگی شش کیلو بود و الان که ده ماهشه شده ۷۲۰۰ از بچه های هم سنش کمتره وزنش اما با توجه به وزن بدو تولدش بهم میگن وزنگیری و رشد قد و دور سرش نرماله. 

عزیزم بچه من باوزن ۱/۵کیلو از ان آی سیو مرخص شد وزن شش ماهگیش ۸/۸۰۰بوده

اره بچه های منم نارس بودن میگن بچه نارس زود تر وزن میگیره و باهوش تره زود حرف می زنه راه میوفته فقط ۳ ماه اول رسیدگی زیاد داره من ک پدرم درومد الان یکی ۱۶ ماهه ۱۳ کیلو هست یکی ۳۰ ماهه ۱۵ کیلو به نظرات کمه؟؟؟ 

کاربر جدید نیستم 
خیلی ممنونم عزیزم  ریزه ولی حرکات بچه ی شیش ماهه رو داره خداروشکر ازهر لحاظ هم گفتن سالمه بازم ...

⁦☺️

خدا رو شکر 💖

انشالله همیشه ی همیشه سالم و سلامت باشه

1718