2737
2734

امروز ۳۲ هفته تمام ام نمیدونم ۳۰ هفته رفتم سونو اورژانسی افتادم توجوب فقط ضربان و سالم بودن رودید

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هفته ۳۵م وزنش ۲۸۰۰بود بدنیا اومد ۴کیلو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
پسر منم ۳۲هفتگی تو سونو ۲کیلو بود و همونروزم بدنیا اومد دقیقا دوکیلو بود

رفت دستگاه چیشد یهو زایمان کردی ۳۲ ام فعلا هفته بعدمیرم با دکتر حرف بزنم وهیچ چیزی انجام ندادم هیچ حتی یه روغن محلی رونگرفتم بزارم تویخجال

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738
رفت دستگاه چیشد یهو زایمان کردی ۳۲ ام فعلا هفته بعدمیرم با دکتر حرف بزنم وهیچ چیزی انجام ندادم هیچ ح ...

عزیزم من دوقلو بودن متاسفانه یکیشون تو شکمم مرد و این یکی روهم سریع درآوردن

گلم با حوصله کم کم کاراتو بکن 

انشاالله بسلامتی نی نیتو بغل کنی

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
ممنون گلم ن خودش عجله نداشت طفلک مشکلی پیش اومد ختم بارداری دادن

ایشالا ک زنده باشه بعد تولد مهم به نظرم ،داداش منم ۲ کیلو دنیا اومد الان از همه درشت تر و خوشگل تر 

رفت دستگاه چیشد یهو زایمان کردی ۳۲ ام فعلا هفته بعدمیرم با دکتر حرف بزنم وهیچ چیزی انجام ندادم هیچ ح ...

ده روزم تو دستگاه بود خیلیییی سخت بود

نگهداری از بچه نارس زیاد سخته

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
ایشالا ک زنده باشه بعد تولد مهم به نظرم ،داداش منم ۲ کیلو دنیا اومد الان از همه درشت تر و خوشگل تر&n ...

ممنون مهربون

انشاالله شماهم بسلامتی نی نیتو بغل کنی 

تازه ده روز تو دستگاه بود وزنش کم شده بود وقتی مرخص شد ۱/۵کیلو بود اما رشدش عالیییی بود یکسالگیش ۱۳کیلو شد الانم ۵سالشه ماشاالله رشدش و اشتهاش از همسناش خیلی خوبتره

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
2706