2726

یه خواهر و برادر مجرد دارم که باهاشون صمیمی هستم ،،،،،

واقعیتش من خودمم بچه دوم دوست ندارم ،،،،،یه بچه شش ساله دارم ،،،ولی شوهرم خیلی بچه دوم دوست داره ،،،،،با شوهرم خیلی جر و بحث و دعوا داشتیم سر بچه دوم تا اخری باهم شرط کردیم که دوسال دیگه بچه دوم بیاریم ،،،

حالا برادر و خواهر مجردم یه موقع بحث بچه میشه خیلی حق به جانب میان میگن بچه دوم نیاریا ،،،،،نه اصلا نیار،،،اسم بچه دوم نیار فعلا تا پنج شش سال دیگه !!!!

خیلی بدم میاد اینجوری حرف میزنن!!خب من شوهر دارم ،،باید با اون تصمیم بگیرم دیگه !!!

یه جوری بد میان میگن آخه بچه دوم برای چیته،،،بچه دوم چی !!!

اصلا خجالت زده ام میکنن!!!!بدم میاد اینجوری دخالت میکنن!!

خب من با شوهرم هرروز بحث داریم سر بچه دوم ،،،خب شوهرم رو چیکارکنم ؟؟؟

ول کن بابا . بزار بگن حتما میدونن یه قسمت از زحمت نگهداری بچه میافته رو دوش خاله و دایی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب چرا این حرفو میزنن؟

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

مگ مجبوری باهاشون مشورت کنی مگ به دل اوناس میخان نونش بدن آبش بدن شب بیداری بکشن خرجش کنن آخه. هروقت باردارشدی باذوق براشون تعریف کن اونام دوق میکنن حتما دیدن خودت مینالی اونام بدترنالیدن

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 
عزیزم تنهایی برای بچه اول خوب نیست حتما بچه دوم بیار نزار دیرتر بشه عزیزم

اصلامن با اینا کار ندارم ،،،،بیارم یا نیارم نیاید اینجوری بگن

من میگم چرا آخه این حرف رو میزنن ،،،خودشون باید شعورشون برسه اصلا در مورد اینا چیزی نگن!!!

شاید من اصلا دلم بخواد بیارم ،،،،،اخه چرا اینجوری جلو من میگن 

خب همینایی ک آخر تاپیکت نوشتیو به خودشون بگو🙄

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
2706