2410
2553
عنوان

چادریایی که بعدا مانتویی میشن ....

2143 بازدید | 84 پست

کدوماتون اینجوری بودین؟ کسی از اعضای خونوادتون مخالف بود؟

من الان اعتقاد کامل به حجاب دارم جوری که تحت هیچ شرایطی این حجاب کاملی که دارمو کنار نمیزارم.حجابم بدون چادر ، دقیقا همونیه که تو قران خدا گفته. یعنی گردی صورت و دستا تا مچ پوشیده و لباس بدن نماام نمیپوشم.حجابو درکش کردم و خودمم اینجوری راحتترم. اما درمورد چادر این طور نیست و اصلا علاقه ای ندارم.الانم بنا به دلایلی تصمیم خودمو جدی گرفتم که کنار بزارمش

ولی پدر و مادر و همسرم مخالفن. مامانم هنوزم تو همه مسائل من دخالت میکنه با اینکه ازدواج کردم

به نظرتون چجوری چادرو بزارم کنار که شر درست نشه؟ همسرم روزی ک اومد خاستگاریم گفت من دوست دارم همسرم چادری باشه و یکی از ملاکاش چادری بودن من بود. اما خب آدما عوض میشن من بهش گفتم که بعضی اوقات سرم نمیکنم اونم قبول کرد اما میدونم با اینکه من بخوام کلا کنار بزارمش کنار نمیاد

در حالی که من کاری خلاف دین نمیخوام انجام بدم 

چجوری اول پدر و مادر و بعد همسرمو راضی کنم؟

البته من دیگه احتیاجی به اجازه پدرمادرم ندارم فقط میخوام شر درست نشه

و همینطور اجازه همسرمم تو این مسئله نیازی ندارم. اما چون از اول گفت من ملاکم چادری بودنه، من اگه الان این ملاکشو بزنم زیرش، نمیدونم چی میشه

شما جای من بودین چجوری میزاشتین کنار که شر نشه؟

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

این دو خط اخرش مشکل ساز میشه...... البته براش توضیح بده که حجابمو کنار نمیزارم نوع پوشش عوض میشه... 

البته من خودم چادریم..... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من اینجوری دوست دارم خیلی خوشگلن

بنظرم کم کم خانوادت عادت میکنن وقتی ببینن خودت نمیپوشی

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
من از همون اولم ب شوهرم گفتم حجابم ب خودم مربوطه اول چادری بودم ولی الان دیگه سر نمی کنم 

همسرت با این قضیه کنار اومد؟

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

این که پدرمادرتم مخالفن سخت میکنه کارتو چون هی جلو شوهرت میخوان سرزنشت کنن اونم هی مخالفت کنه و اوقات تلخی 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2714

خوب وقتی چادرراگزاشتی کنار اول مانتوی بلندومشکی انتخاب کن باحجاب کامل اونام وقتی ببینن حتی بدون چادرهم‌ حجاب داری فکرنکنم مشکلی داشته باشن

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
این دو خط اخرش مشکل ساز میشه...... البته براش توضیح بده که حجابمو کنار نمیزارم نوع پوشش عوض میشه...& ...

منم همینو بهش میگم ولی میگه ما از اول چادرو شرط کرده بودیم

نظر منو بخواین بهتره که با چادر کنار بیاین

همسرتون از همون اول گفت ملاکش چادری بودنه

وقتی از قبل حرف زدین مطمئنن بهونه هایی مثل اینکه چادر دوست ندارم و... رو قبول نمیکنه

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
این دو خط اخرش مشکل ساز میشه...... البته براش توضیح بده که حجابمو کنار نمیزارم نوع پوشش عوض میشه...& ...

میدونی ترسش از چیه؟

خودش یه بار بهم گفت از این میترسم چادرتو بزاری کنار بعد کم کم روسریت عقب بره و بعد کلا بیحجاب شی!

درحالی که صدبار براش توضیح دادم من فلسفه حجابو درک کردم تحت هیچ شرایطی قرار نیست بزارمش کنار فقط چادرو نمیفهمم و دوست ندارم چیزی که بهش اعتقاد ندارمو انجام بدم

میگم من حجابو دوسا دارم فقط چادرو نه.

باور نمیکنه میترسه من کلا بیحجاب شم به مرور زمان

من اینجوری دوست دارم خیلی خوشگلن بنظرم کم کم خانوادت عادت میکنن وقتی ببینن خودت نمیپوشی

دقیقا منم حجابی که بدون چادر مدنظرمه همینه

ببخشید ولی چادر های مدل دار رو امتحان کردید؟ اونا هم مثل مانتو بلند راحتن مثل چادر جلابیب, حسنا, لبنانی

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .دلت رو مهمون کن به یه صلوات زیبا برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج)  #تا پای جان مطیع فرمان رهبریم
2706