2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید

147 بازدید | 11 پست

دوستان من دوست پسرم اومد خواستگاریم و یه ادمی بوده که قبلا با همه دوست دختراش رابطه داشته و همه اینارو به من گفته.اما شبی که اومد خواستگاریم بعد از چندوقت که باهم صحبت میکردیم در مورد اندام مادرم و خواهرام صحبت میکرد که اون تو پره اون لاغره مادرت تپله و ...

بااین رفتاری که دیدم ازش من ترکش کردم اما اون الان خیلی پیگیرمه و ب قوله خودش میگ برگرد قول میدم همونی میشم ک تو میخوای.از اون طرف تهدیدم میکنه ک اگ نباشی خودمو میکشم. از اون طرف مامان باباش پیگیر میشن ومیرن سراغ همه اطرافیانم ک پسرم افسردگی گرفته و کارش شده گریه زاری و این حرفا.باهمه اینا خودم دلم براش میسوزه

چیکارش کنم من این ادمو یکم راهنماییم کنید.

چون کاربران این سایت اکثرا خانمای متاهل و باتجربه هستن از شما کمک میگیرم ⚘

ببین من نمیدونم چجور ادمیه قضاوتشم نمیکنم 

ولی بنظرم همین که بدلت شک افتاد در موردش بیخیالش شو

اگر ازش مطمئن بودی این حس سراغت نمیومد

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من نمیدونم چجور ادمیه قضاوتشم نمیکنم  ولی بنظرم همین که بدلت شک افتاد در موردش بیخیالش شو ...

اخه همه رو انالیز میکنه و نظر میده فک کن اخه چ ادمیه این خود شما بودی قبولش داشتی

2731
اخه همه رو انالیز میکنه و نظر میده فک کن اخه چ ادمیه این خود شما بودی قبولش داشتی

ببین همسر منم اینجوری بود در مورد همه نظر میداد

ولی نه از اندامشون

الان خوب شده اا

ولی اینکه در مورد اندام نظر میده حس خوبی نمیده

همسر شما قبلا با دوست دختراش رابطه هم داشته؟؟؟؟؟

نمیدونم اصلا نمیدونم و نپرسیدم دوست دختر داشته یا نه

مثلا میدونم دوران مجردی تو کشتی که کار میکرده روسیه و اذربایجان میرفته دیسکو میرفته ولی رابطه با خانم چیزی نگفت هیچ وقت

ولی شما که میدونی اذیت میشی از این موضوع

من میگم شما بهترمیشناسیش

ولی اگر ادم از یک چیزی مطمئن باشه شک بدلش نمیاد براش اگر و اما ایجاد نمیشه

شما شک بدلت افتاده 

اااصلا به این آدم در حال حاضر اعتماد نمیشه کرد

خودتون وارد بدبختی نکنید

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
2738

دلتون برای خودتون بسوزه و روح و آیندتون

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)

اصلا بهش فکرنکن مهم خودتی اون ادم حق نداره درموردمادروخواهرتونظربده اصلا احساساتی نشو بزارانقدزگریه کنه جونش دربیاذخودتو بدبخت نکن 

دخترترک هستم ویه پسرشیطون توزندگیمه که بیشنرازجونم میخوامش خدایا شکرت

خب عزیزم ببین به این آدم اعتمادی نیست

مشخصه چشماش ناپاکه و هیزه

بعدم اگر میخای از سر دلسوزی بهش جواب بله رو بگی در آینده صدرصدددد به مشکل برمیخوری 

خودتم یکم دقت کن همچین آدمی انقدر راحت درباره مرگ حرف میزنه.....بعد خانوادشم میخان از طریق جمع کردن ترحم  تو رو تحت فشار بزارن

و یه چیز مهمتر 

شما میگی که ایشون با همه دوست دخترهاش رابطه داشته 

در آینده صدرصد شمارو با اونا مقایسه میکنه

خلاصه که جواب نه قطعی بده و آینده خودتو خراب نکن