2726
عنوان

انتخاب سخت

78 بازدید | 4 پست

من ۲۳ سالمه و با یکی دوستم اون ۲۵ سالشه و داره ارشد میخونه و چون شهرامون دوره همدیگه رو نمیبینیم و رابطه لانگ دیستنس داریم ،بعد خیلی دوستم داره و واقعا واسم ارزش قائله یعنی واقعا آدم خوبیه ولی خب چون سربازیش هنوز مونده و اینا باید حداقل ۳،۴ سال صبر کنم تا کاراش درست شه .ولی یه مشکلی که دارم اینه که رودر رو زیاد ندیمش فقط چند بار رفتیم بیرون و یکم شک دارم در مورد اینکه حضوری هم اینقدر خوب هستیم باهم یا نه.(۴ ساله دوستیم)

از یه طرف یه خواستگار خوب واسم پیدا شده اون ۲۷ سالشه وضع مالی و ایناشم خوبه کارش هم خوبه و میگه واقعا دوستم داره و اونو هم چون فامیل دور بود چندین بار قبل از اینکه خواستگاری کنه با دوستامون رفته بودیم بیرون و نسبتا آشنایی دارم باهاش.ولی از یه طرف هم که حرف میزد باهام حس میکردم داره یکم غلو میکنه مثلا آدمی میگه تاحالا با کسی دوست نبودم و تورو خیلی وقته دوست دارم و... ، در صورتی که با شناختی که دارم میدونم دوست بوده من مشکلم اینه که میترسم اگه اول کار بهم دروغ بگه بعدش چی میشه ولی قسم میخوره که راست میگه و یه چیز دیگه که میگفت این بود که یه مدتیه دوستم داره و اینا در صورتی که چندبار رفتیم بیرون با دوستام هیچی حس نکردم. از یه طرفم میگم دلیل نداره بهم دروغ بگه و شاید اینا فقط بخاطر اینه دلم رو بدست بیاره، شما نظرتون چیه؟لطفا کمکم کنید

به نظرم شما اول تکلیف رابطه ای که توش هستی رو مشخص کن و بعد به خواستگارت فکر کن، درست نیست کسی رو ۴ سال نگه داری و بعد به فرد دیگه ای فکر کنی 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

با دومی بیشتر اشنا شو و اولی رو بذار کنار

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مردم لانگ دیستنس نیستن و توی ۴-۵سال رابطه هنوز به شناخت کاملی از طرفشون نمیرسن. شمام ک کلا چندبار همو دیدین

به نظر من رو رابطه‌ای که الان توشی، زیاد حساب خاصی باز نکن

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
2728
به نظرم شما اول تکلیف رابطه ای که توش هستی رو مشخص کن و بعد به خواستگارت فکر کن، درست نیست کسی رو ۴ ...

من به اون نفر اول گفتم خواستگار دارم و حتی بخاطر اون کلی آدم دیگه رو هم گفتم نمیخوام ولی یکم حس کردم جدی نیست حالا حالاها ، و در کل راجع به آینده شک داره واسه همین اینقدر دو دل شدم.