2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم من خانمم حقوقم با دو سال سابقه سه و نیمه به خدا همون هفته اول تمامه من کارشناسی ارشد معماری د ...

گلم میشه بیشتر توضیح بدی ک چی تدریس میکنی؟

چون رشته دانشگاهیت کلا فرق داره با اونایی ک دبیری و اموزش ابتدایی تو کنکور میارن

چون من و شوهرمم از طریق رشته غیر مرتبط میخوایم اقدام کنیم میپرسم

میشه برا مستقل شدنم یه صلوات بفرستین؟  
2731
2738
نه اصلا اینجوری نیست من دو سال پیش بدون هیچ سهمیه و شرطی قبول شدم

ببخش اگه دوست داری بگو چه رشته ای و چه شهری و با چه درصدی؟ واسه اطلاعات خودم میخوام

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
 نه من تو دانشگاه روانشناسی خوندم برا آزمون استخدامی میخوام شرکت کنم ،همسرشما مگه نمیخواد استخد ...

منم دارم روان میخونم ولی هنوز فارغ و التحصیل نشدم

چرا شوهرم میخواد استخدام شه

از الان باید ثبت نام کرد و شروع کرد به خوندن؟

میشه برا مستقل شدنم یه صلوات بفرستین؟  
از طریق ماده28هم ورمیدارن و بیشترین ظرفیت برا رشته علوم تربیتیو روانشناسیه بعقیه رشته ها تک ظرفیتین

تک ظرفیت یعنی یک نفر؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
تو فکرش هستم اگه امسال با انتقالیم موافقت نکنن استعفا می دم ولی اونم ممکنه قبول نکنن

انتقالی ندادنشون بخاطر اینه که فکر کنم موقع جذب تعهد خدمت چندساله گرفتن ازتون بی قید و شرط

از قبولیای پارسال تعهد خدمت 10 ساله گرفتن بدون انتقالی

حالا تلاشتونو بکنین شما

ان شاء الله که جور میشه

گلم میشه بیشتر توضیح بدی ک چی تدریس میکنی؟ چون رشته دانشگاهیت کلا فرق داره با اونایی ک دبیری و اموز ...

غیر مرتبط که نمیشه منم هنرستان همون معماری رو درس می دم شما نمی تونید رشته ای به جز رشته های مرتبط با مدرک تحصیلی بزنید

2706