2726
عنوان

علایم پسر هست یا دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بگم گوشت گردن با باقالی پلو دوست دارم غذا بخورم یه حس عجیبی با اینکه کم میخورم ولی وقتی نداریم ...

خواهرم انشالله که نگیری ولی منم سر بچه دومم تا حدود ۷هفته تهوع نداشتم شاد و خندان بودم که این بار ندارم ولی شروع شد از هفته۷ و ماه سوم ادامه داشت

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728
قبل ازاین که بری حموم دورشکمتودقیق بانخ اندازه بگیردقیق باشه بعدازاینکه ازحموم اومدی بیرون دوباره با ...

چند هفته باشی تاثیری داره مثلا این واسه اویل بارداریه ؟

خسته و در مانده ام نور امیدی بفرست یا رب 
چهرت زشت شده یا قشنگ بیشتر به پسر میخوری بااین علائم

والا معمولی هستم بدتر نشدم ...  چشم هام سرحال تره احساس میکنم مژه و ابروم پر تر شده .‌  رشد سبیل که نگم براتون خخخخ

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
بخداخودم تست کردم درست بودپسربودالانم کنارم خوابیده

منم باردار شدنی امتحان میکنم عزیزم

یدونه دختر دارم خیلی دوس دارم دومی پسر باشه

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
اگه تنبل شدی دختره من سر پسرام همش خوابم میومد و اشتهام کم بود و میلم به شیرینی

من مغزم خواب نداره جسمم سنگینه و توان نداره ، همش دراز میکشیم ولی مغزم خوابش نمیاد..    یه تعارضی که هیچ وقت نداشتم .... خستگی ذهنی ندارم . من سر امتحانا و کار مغزم زود خسته میشد جسمم نه .  الان کاملا برعکس 

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

من سر پسر کم مو سر دختر پر مو

هر دو سمت چپ بودن

برا دخترم هیچ تهوعی نداشتم

سر پسرم حالت تهوع کم داشتم

سینه سمت راستم برا پسر بزرگتر بود

برا دختر سمت چپم بزرگتر بود

واینکه سر دختر از شیرینی بدم میومد

ولی سر پسرم از چیزی بدم نیامد

بدت از بوی سیر وپیاز میاد ؟

سیر و پیاز سرخ شده ؟   

پیش نیومده که ببینم چجوریم  ولی پیاز عادی بدم نمیاد میخورم 

کلا از چیزی بدم نمیاد الحمدلله، فعلا جز شیرین شدید و ترش شدید از چیزی بدم نمیاد 

ترشی دختر و شیرینی پسره

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706