2726
عنوان

كاوازاكي

12608 بازدید | 52 پست

دوستان دخترم با تب بالا و اسهال بستري شد ، ازش اكوي قلب گرفتن و تشخيص بيماري كاوازاكي . خواهش ميكنم در صورتي كه تب بالا و اسهال بيشتر از ٥ روز داشت ني ني تون همينجوري سرسري ازش رد نشيد ، چون كاوازاكي در صورت درمان نشدن ممكنه عارضه قلبي بده خداي نكرده ، و در بزرگسالي مشكل ايجاد كنه، كسي هم نميدونه كه در كودكي كاوازاكي گرفته بوده و درمان نكرده

دخترت چند وقتشه .امیدوارم بدون هیچ عارضه ای زود خوب بشه .یکی از اقوام ماهم دچار شد طفلک به روز تب میکرد یه روز خوب بود چندین بار بردن دکتر تشخصیص ندادن تا اینکه رو پوستش لک های  صورتی افتاد دهنش حالت توت فرنگی شد تشخیص کاوازاکی دادن روزای سختی بود وزن بچه کاملا نصف شد ولی شکر خدا عوارض  بعدی رو نداشت خوب شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط تا یکی دوماه بچه بی قرار بی حوصله و کم توان هست. باید حواستون بهش باشه، شماهم با فرد کرونایی درت ...

بله من و پدرش هر دو كرونا گرفته بوديم ، هرچند كه دليل كاوازاكي معلوم نيست ولي ممكنه بخاطر كرونا باشه ، من بخاطر سركار رفتن بچه رو ميسپردم به بقيه ، قطعن هر نوع ويروسي ممكنه بگيره ولي كاريش نميشه كرد، الان بيشتر مراقبت ميكنيم ولي خوب توي مهمونيا كه ماسك نميزنن 

سلام دخترم منم 4ماه پیش گرفت و7روز بستری شد، کدوم شهر هستید، دارو ای وی آی جی زدید؟ نگران نباش عوارض ...

من بردمش اراك ivig گرفت و قرص آسپرين ، متاسفانه روزاي اول با تشخيص اشتباه مننژيت بستريش كردن و آنتي بيوتيك الكي ! 

شما بعدش آسپرين دادين ؟ و اكوي قلبش مشكلي نداشت ؟ 

دخترت چند وقتشه .امیدوارم بدون هیچ عارضه ای زود خوب بشه .یکی از اقوام ماهم دچار شد طفلک به روز تب می ...

دخترم ٨ ماهشه، طفلي زير سرم و آمپول آبكش شد ، حال عموميش خوبه ، خوب شد كه زود تشخيصش دادن و داروي مخصوصشو گرفت ، فقط اين تب هاي طولاني رو بايد خيلي جدي گرفت

بله من و پدرش هر دو كرونا گرفته بوديم ، هرچند كه دليل كاوازاكي معلوم نيست ولي ممكنه بخاطر كرونا باشه ...

ما ساکن تهران هستیم و بهترین پزشک عفونی کودکان و قلب تهران گفت ویروس کرونا باعث این مشکل شده، بله تا 4ماه آسپرین 100البته نصفه مصرف کرد و دوبار اکو قلب شد و با آخر که ماه پیش بود دکتر قلب گفت بهبودی کامل گرفته و آسپرین را قطع کردیم. 

ما ساکن تهران هستیم و بهترین پزشک عفونی کودکان و قلب تهران گفت ویروس کرونا باعث این مشکل شده، بله تا ...

خداروشكر ، خوبه كه زود رسيدگي كردين ، منم دو هفته ازش گذشته آسپرين رو همچنان ادامه ميدم البته يكًچهارم خون وزنش ٨ كيلو هست ، فقط من دلم به حال اون بچه هايي ميسوزه كخ با تشخيص هاي اشتباه بستري ميشن و بعدن عوارض قلبي نشون ميدن

خداروشكر ، خوبه كه زود رسيدگي كردين ، منم دو هفته ازش گذشته آسپرين رو همچنان ادامه ميدم البته يكًچها ...

دقیقا درست میگید، دختر من 10 روز تب بدون علائم داشت، حتی دکتر اطفال نتونست تشخیص بده با آزمایش خون فهمیدن حالش وخیمه و بیمارستان بستری شد، خطر از بیخ گوشمون گذشت. من به همه کسانی که می‌شناختم گفتم علائمش را بشناسن که خدای نکرده دیر متوجه نشن

آزمايش خون هم دادين بعد از ترخيص ؟ عدد esr رو خاطرتون هست ؟ براي ما خيلي بالا بود 

بعداز ترخیص نه، روز آخر داخل بیمارستان آزمایش و اکو کردن و گفتن آنزیم قلبش نرمال شده و اکو نشونه بهبودی داره و بعداز ویزیت سه تا پزشک مرخص شد. ولی مرگ خودمو بچشم دیدم، یه هفته تو بیمارستان شب و روز نداشتم و کارم گریه بود، اول مقصر خودم بودم و کوتاهی و ناآگاهیو بی سوادی بعضی از پزشکان. خداروشکر بخیر تمام شد

2706