2737
2734
عنوان

نمیتونم راجع به سقط تصمیم بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2951 بازدید | 237 پست

منکه دیگ غلط کنم بچه بیارم

ب خدام گفتم خدای عزیزم اون بچه ای ک میخای بدی ب من لطفا بده ب اونی ک دلش بچه میخاد و نداره

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوبار سقط داشتم

اینجا تاپیک نزن

فکر ایندش باش

اینجا نتیجه نمیگیری

مال منم قلب ندات ۳هفته ۴روزو و سه هفته و دوروژ

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بنظرم شرایط رو‌ بسنج‌عزیزم اگه موقعیتش رو‌نداری سفط‌کن بهتر از اینه بدنیا بیاد نتونی از پس هزینه هاشون بر بیای بعد اون موقع به این نتیجه برسی مه ماشی سقط میکردی

2731
خدا بچه هات رو برات حفظ کنه.خدایی ک این هدیه رو بهت داده شرایط نگهدادیشم بهت میده مطمئن باش

اینا همش چرنده ..ینی چی شرایط نگهداریش میده

پس اگه اینجوره این همه بچه گدا چیه سر خیابونا 

پس اینا تو‌پرورش گاها چیه هستن ..

کاربریم دو نفره هستیم 
همکار منم بچه نمیخواد تا حالا دو بار سقط عمدی کرده  نمیبینمم شرایط روحیش بد باشه خدایی نکرده ...

دقیقا منم اطرافم خیلی بودن که سقط کردن و سالهاست میگدره و دارن زندگی میکنن حتی بچه دارم شدن بعدش که خودشون خواستن . طرف وقتی شرایطشو نداره مخصوصا مالی بهترین راهش سقطه . همه فقط یاد گرفتن درجا میگن سقط کنی خدا قهرش میگیره خدا فلانت میکنه و ....

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
منم ۶ هفتگی موند و دیگه بزرگ نشد، هفته هشتم رفتم بیمارستان سقط کردم 😢

کورتاژ ینی؟؟

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2738
پاقدم بچه ات مبارک انشالله صحیح و سالم بغلش کنی

تهران اوضاع اجاره داغونه امسالم بدتر

ایندشون چی

بنظرم خیلی فکر کن عزیزم 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خب اینجا نمیشه گفت چون همه میپرن بهت .و قضاوت میکنن و بجای خدا محاکمه میکنن ‌ ولی منم ۱۰روز پیش انجا ...

منم مثل شما 

انقد زیادشده سقط که نگو

از بس وضع واوضاع خرابه 

یا تاپیک نزن یا پاسخگو باش به سوالات 
منکه دیگ غلط کنم بچه بیارم ب خدام گفتم خدای عزیزم اون بچه ای ک میخای بدی ب من لطفا بده ب اونی ک دلش ...

چن تا بچه داری؟ 🙄

میدونی خیلی مزخرفه اون میتونست با یه لبخندش خوبم کنه ولی دکترا با صد تا قرص نتونستن🥀🙂🖤

زن همسایه ما دقیقا دو پسر داشت میگفت سومی باردار بوده زیر زمینی سقط کردن ... حدود ۳۰ سال پریود اش قط نشده بود و دکتر گفته بود احتمالا تا یائسه بشی هست.. داستانی داشت.....

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

خدا براش کاری داره بهتون رزق و روزی بده‌؟ 

خدا براش کاری داره بعد از این بچه نذاره سختی بکشید؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

عزیزم منم مثل شما دوتا بچه دارم و سومیو همین چندوقت پیش سقط کردم پسر من تازه یسالش شده و واقعا در توانم نبودهم از نظر روحی و روانی هم شرایط اقتصادی

اگه چند سال دیگه بود نگهش میداشتم ولی الان اصلا امکان پذیرنبود 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
عزیزم منم سومی رو باردارم و مستاجر هستم و هنوز برا امسال نتونستیم با این قیمتها خونه پیدا کنیم ولی ت ...

خدا بچه تون رو حفظ کنه و انشالله که روزیتون بیشتر بشه ولی با حرفتون موافق نیستم، تکلیف طفلای معصومی که تو مناطق درب و داغون آفریقا یا حتی مناطق فوق محروم خودمون از گرسنگی میمیرن چیه؟ اونا روزیشون چرا نرسیده

2706