2703
2553
عنوان

نمیتونم راجع به سقط تصمیم بگیرم

2949 بازدید | 237 پست

سلام خانوما

۶ هفته باردارم دکتر گفت قلبش فعلا تششکیل نشده

من دوتاپسر ۵ سال و نزدیک ۲ سال دارم

شرایط بچه سوم رو بااین اوضاع اقتصادی و مستاجری در تهران ندارم

از سقط میترسم

نمیتونم تصمیم بگیرم

دهنم درگیره

پریودهام نامنظم بود اواخر والا نمیذاشتم اینطوری بشه

کسانی که سقط عمدی داشتن میشه راهنمایی کنید من تصمیم درست بگیرم یا حداقل درگیر عذاب وجدان نباشم

اگه میخوای سقط کنی فقط تا دو هفته دیگه وقت داری بعد از ۸ هفته نمیتونی سقط کنی چونکه بچه تشکیل میشه 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گناهه نکن 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2720

خدا بچه هات رو برات حفظ کنه.خدایی ک این هدیه رو بهت داده شرایط نگهدادیشم بهت میده مطمئن باش

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2714

نمیدونم

اگه تشکیل نشده یا خودش سقط بشه

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون

درکت میکنم عزیزم ولی زودتر تصمیمتو بگیر😔 

قلبش هفته‌ی دیگه نهایتا تا ۸هفته تشکیل میشه

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 

عزیزم هرگز این کارو نکن هرگز ب خدا عواقب بدی تو زندگیت داره

اگه چن هفته دیگه قلبش تشکیل نشه خودش خود ب خودسقط میشه ولی شماهرگز دس ب همچین کاری نزن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706