2091
2079
عنوان

نمیتونم راجع به سقط تصمیم بگیرم

2537 بازدید | 236 پست

سلام خانوما

۶ هفته باردارم دکتر گفت قلبش فعلا تششکیل نشده

من دوتاپسر ۵ سال و نزدیک ۲ سال دارم

شرایط بچه سوم رو بااین اوضاع اقتصادی و مستاجری در تهران ندارم

از سقط میترسم

نمیتونم تصمیم بگیرم

دهنم درگیره

پریودهام نامنظم بود اواخر والا نمیذاشتم اینطوری بشه

کسانی که سقط عمدی داشتن میشه راهنمایی کنید من تصمیم درست بگیرم یا حداقل درگیر عذاب وجدان نباشم

اگه میخوای سقط کنی فقط تا دو هفته دیگه وقت داری بعد از ۸ هفته نمیتونی سقط کنی چونکه بچه تشکیل میشه 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خدا بچه هات رو برات حفظ کنه.خدایی ک این هدیه رو بهت داده شرایط نگهدادیشم بهت میده مطمئن باش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خداااااا
2050

نمیدونم

اگه تشکیل نشده یا خودش سقط بشه

زندگی رو باید زندگی کرد                                                                                انطور که دلت میخواهد          curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم

درکت میکنم عزیزم ولی زودتر تصمیمتو بگیر😔 

قلبش هفته‌ی دیگه نهایتا تا ۸هفته تشکیل میشه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 

اگه دختر باشه چی 😍

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😔😔😔خدا نخواست نی نی من تو این دنیا بمونه.خییییلی دلم گرفت ولی میدونم انقدری درک ندارم که بفهمم حکمت خدا چی بوده.تیکرم و برنمیدارم امیدوارم تا تموم شدنش خدا دوباره منو لایق بدونه بهم فرصت پرورش ی انسان از وجود خودمو بده.حالا که امضام و خوندی برای اینکه ایندفعه بارداری سالمی داشته باشم ی صلوات مهمونم کن 😘😘

عزیزم هرگز این کارو نکن هرگز ب خدا عواقب بدی تو زندگیت داره

اگه چن هفته دیگه قلبش تشکیل نشه خودش خود ب خودسقط میشه ولی شماهرگز دس ب همچین کاری نزن

من ازبچگی عاشق امام رضابودم الانشم هستم😍😍😍شایدتو زندگیم معجزه های زیادی اتفاق افتاده باشه ولی قشنگترینش .......بعدازکلی سختی ودرد وعذاب😍😍😍سختی درد رنج غم توزندگی هممون هس حالا یکی کمتریکی بیشترولی اینا مهم نیس مهم اینه ک بدونیم وبدونیم وبدنیم ک بعدازهرسختی آسونی هس((((((((( اِنَ مَعَ اَلعُسرِ یُسرا)))))))))😍😍بزرگترین نعمت اول سلامتی دوم سلامتی سوم سلامتی چهارم پدر مادر وخانواده ی خوب داشتنه😍😍😍من ی گناه خیلی خیلی بزرگ چن سال پیش انجام دادم هنوزموفق ب توبه نشدم دعاکن برام ک توبه کنم😍😍😍هرکی هستی واینوخوندی دعامیکنم ب حق امام رضاب هرخاسته ای ک داری برسی وعاقبتت ب خیربشه وخوشبخت دنیاوسعاتمندآخرت بشی😍😍😍😍😍😍((((((اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّدوَ عَجِل فَرَجَهُم وَفَرَجَنابِهِم وَالعَن اَعدائَهُم اَجمَعین))))))من چن سال نازایی داشتم وسابقه ی ی سقط و ی زایمان زودرس دراین موارد اگه سوالی داشتی خوشحالمیشم کمک کنم دوست عزیز😊😊😘
2104

ببین یک کلمه بخوام بگم سقط عمدی هم عوارض جسمی داره هم روحی....

مسائل مربوط به معیشت و اقتصادی رو بذار کنار! بسپر به خدا. باهاش شرط کن! بگو من کار گناه نمیکنم و این طفل معصوم رو نمیکشم، خودت روزی ما رو زیاد کن....

باید سونوگرافی رو تکرار کنی. اگر جنین قلبش تشکیل نشه خودش سقط میشه. حالا پزشک شرایط رو ایمن تر میکنه

سقط کن الان اون فقط لخته خون دکتر بهت داروبده رشدنکنه خودش سقط بشه خودت الان بچه داری میبینی چه سخت چیزی که میخواد براش فراهم نکنی 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
1718