2733
2734
عنوان

خواستگار 34ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 4480 بازدید | 228 پست

استارتر جاری من ۱۵ سال کوچیکتره خیلی خیلی خوشبخته

این چیزا ربطی به ین نداره 

ببین طرف چه حور آدمیه

یکی هم سنه ادم یا سنش میخوره ولی نفهم

یکی سنش بیشتر ولی زندگی بلده

جاااری من که زندگیش رویااییی روز دختر شوهرش با گوشی سورپرایزش کرد😐

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم  ولی دوستام رفتن همه

به خاطر سن خودت واین اقا میگم صبرکن .ولی یه بارازدواج کردن دلیل نمیشه دیگه نباید این اشخاص خوشبخت بشن.جرم که نکردن

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

من ۱۸ ازدواج کردم تازه دو سال قبلش هم دوست بودیم

شوهرم ۲۸ سالش بود

الان خوشبختم تا حمله نشده بهم فرار کنم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

تعطیل🚫                                                                                 
2731
دختری که من دارم میبینم گرگ نیست  ظاهرا اونی که اومده خواستگاری بیشتر به گرگ میخوره ، زرنگ تره

دقیقا موافقم 👏

طرف انقد زرنگه که دنبال دختر زیر ۲۰ ساله 

قشنگ مشخصه هدفش 

اگه واقعا بخاطر حرف دوست ادم زندگیشو بهم بریزه که کم عقل و عقب موندس دوما دوستی که متلک بندازه دوست ...

واقعا واسم سوال بود اخه 

من دوسداشتم ازدواج کنم البته الان ۲۱ سالمه نامزد دارم و اونم ۲۱ سالشه 

ولی اجیم ۲۲ سالشه اصلا نمیخاد ازدواج کنه 

من نه بخاطر اینک اون دوست نداشت ازدواج کنه ،از این کار امتناع کردم 

و نه اون بخاطر من به ازدواج تمایل پیدا کرد.

حرف استارتر اشتباهه ک میگ دوستام ازدواج کردن منم میخام ازدواج کنم

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
چرا انقد عجله داری واسه ازدواج؟؟؟؟ هنوز 20 سالت نشده، اصلا میدونی مسئولیت، و مدیریت ی زندگی چقد سخته ...

تازه احتمالا اون آقا عجله داره برای بچه دار شدن، باید اینم در نظر بگیره.

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
2738
بابا چه عجله ایه حالا 19 سالگی بری شوهر کنی اونم با یه پیرمرد

۳۴ ساله پیرمرده؟؟؟ شوهرمن سنش همینه ۴ ساله ازدواج کردیم اول جوونیمونه .😑

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

یکی از اشناهامون ۱۳ سال فاصله سنی دارن 

دختره ۲۱سالش بود مرد ۳۴ و دکتر عمومی بود 

و الان هم با وجود یه دختر ۱۸ ساله و پسر ۱۲ ساله 

خیلی خیلی خوشبختن و هر شب باهم مست میکنن و میرن پارتی 

درکل خوشبختن

استارتر جاری من ۱۵ سال کوچیکتره خیلی خیلی خوشبخته این چیزا ربطی به ین نداره  ببین طرف چه حور ...

گوشی خیلی شاخه؟؟

وقتی سنشون آنقدر زیاده هیچ شیطونی ندارن

۱۵سال میتونی یعنی چی؟؟یعنی وقتی دختره اول بچگی و ده ساله پسر وقت زن گرفتن بوده

استارتر ببخشید پست اولتو نخوندم 

چون قبلا ازدواج کرده مورد مناسبی نیست زیاد حالا خود دانی

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

ی دختری میشناسم خدش۱۹ همسرش۴۰

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
واقعا واسم سوال بود اخه  من دوسداشتم ازدواج کنم البته الان ۲۱ سالمه نامزد دارم و اونم ۲۱ ...

این ادم فردا به خاطر حرف بقیه بچه دار میشه 

به خاطر حرف بقیه قهر میکنه 

به خاطر حرف بقیه افسرده میشه 

کلا حرف مردم زندگیشو میبره جلو

2706