2733
2739
عنوان

احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 37 پست
یه مدت بیخیال باش دارو مصرف کن دکتر برو ولی با بیخیالی طی کن استرس خودش مانع لانه گزینی میشه

داییم ۱۲ سال بود بچه دار نمیشد الان خانمش حاملس خدایا حکمتتو شکر... ولی خدا من طاقت این همه سالو ندارما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داییم ۱۲ سال بود بچه دار نمیشد الان خانمش حاملس خدایا حکمتتو شکر... ولی خدا من طاقت این همه سالو ندا ...

منم دوسال چشم انتظار اومدن این خانم خانما بودم

بعد بارداری هم بماند که چیا کشیدم خونریزی و لکه بینی داشتم گفتن سقط شده سونو دادم هماتوم بود دو ماه تموم استراحت مطلق بودم و توتختم فقط اشک میریختم

حکمتشو شکر سخت داده که عزیزش کنه عشقمو

ان شاالله بارداری و بی بی چک مثبت قسمت همه بشه

تیکر تولد گل دخترمه😍
2728

ان شاءالله به حق خانم رباب همین روزا مامان میشی 

به منم دعا کنید ان شاءالله مامان بشم 

اخه خیلی دلم میخواد 

خدا سالم و صالحشو به منتظرا بده 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
ان شاءالله به حق خانم رباب همین روزا مامان میشی  به منم دعا کنید ان شاءالله مامان بشم  ا ...

انشالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم.

انشالله میشی امیدوار باش...

انشالله خبر بارداریتو بیای بدی

انشالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم. انشالله میشی امیدوار باش... انشالله خبر بارداریتو بیای بدی

قربونت عزیزم

ان شاءالله 🌹

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2738