2733
2739
عنوان

دکتر گفت مامانم فقط 6 ماه زنده میمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 27866 بازدید | 208 پست
متاستاز چیه 😞

ما در طی روز کلی سلول سرطانی تو بدنمون تولید میشه که سیستم ایمنی بدنمون نمیزاره تکثیر بشن و اونا رو نابود میکنه کسی که سیستم ایمنی بدنش ضعیف میشه حالا بخاطر کهولت سن استرس تغذیه نامناسب و گاهی هم زمینه ارثی باعث میشه یکی از این سلول ها رشد کنه و تکثیر بشه و یک بافت رو درگیر بکنه مثلا میزنه به تخمدان اگه سریع متوجه بشن و شیمی درمانی رو شروع کنن این سلول ها از بین میرن حتی ۲۴ ساعت تعویق هم میتونه منجر به اتفاق بد بشه اما اگه دیر شروع کنن این سلول ها  به بافت های دیگه میرسه و اونجا تکثیر میشه معمولا به اندام های مجاور میزنه یعنی متاستاز اگه سرطان خون باشه از طریق خون اندام هه رو بیشتر درگیر میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای موردی که قابل کنترله

اگر تهاجمی نباشه ، ولی تهاجمی باشه روزگار فردو سیاه میکنه متاسفانه حتی تا لحظه مرگم به نظرم باید درمان ادامه پیدا کنه در غیر این دیدم میزنه به مغز یا حنجره خیلی اوضاع خطرناکی میشه من دوتا مادر بزرگمو از سرطان از دست دادم میدونم 

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا

دقیقن عین همین حرفو چند روز پیش هم به مادر شوهر من زدن

ما پیش چند تا دکتر بردیم فقط یکیشون یکم امید داد بهمون و قرار شنبه ببریمش از کبد انژیو بشه ببینیم احتمال عمل کردنش هست یا نه توکل به خدا

مال مادر شوهر منم ۴ سانته 

تو مسیر ورودی و خروجی صفرا نشسته 

خدا بزرگه

خیلی شرایط سختیه

2731
نظراونا چیه ،؟این خیلی خوبه همه تون کنارهم بهش روحیه بدین اصلا ناامید نشو 

اونا هم میگن نفهمه 

میگن با همین روحیه بره جلو 

روحیش خیییییییلی خوبه 

اما جدیدا یکم افسرده شده 

خسته شده از درمان 

عشق را باور کن،عشق را با خوب و بدش باور کن،باور عشق زیباترین عشق خداس...
دقیقن عین همین حرفو چند روز پیش هم به مادر شوهر من زدن ما پیش چند تا دکتر بردیم فقط یکیشون یکم امید ...

آره خیلی 

از مادر شوهر شما هم متاستازه یا توده ی اولیه است؟

درمان سرطان توسن بالا امکان داره؟

من تو اطرافیان خودم متاسفانه گرفتن دوتا مادربزرگم فوت شدن خاله بزرگمم سرطان کلون داشت اون خداروشکر درمان کامل شده ۵۳ سالشه 

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا
2738

دکترا چرت و پرت میگن

دکتر مامان من گفت دوسال دیگه

مامانم هفته بعدش فوت کرد

خدان مگه چرت میگن هیچی دست اونا نیست 

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
شاید باورت نشه  اما مادر من همیییییییییییشه چکاپ کامل میکرد  هر شش ماه یکبار پیش پزشک جر ...

اصلا علائم نداشتن؟ شانس شون اینحوری بوده بعضی سرطان ها خیلی پیشرفته هستن و متاسفانه کاری از دست کسی برنمیاد . کدوم شهری اسی جان ؟ دکتر رحیمی مشهد ایشون نفر اول بورد ایران هستن من زیاد معرفی کردم تا الان خیلی ها جواب گرفتن میتونید ویزیت انلاین هم بشید

عزیزم چقدر شرایط سختی داری،اما مگه پزشک استعفرالله خداست که انقدر زود خودتو باختی به خدا توکل کن و به خاطر مادرت هم‌شده قوی باش ان شالله خدا بهترینها رو برای مادر نازنینتون رقم بزنه🤲

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
دکترا چرت و پرت میگن دکتر مامان من گفت دوسال دیگه مامانم هفته بعدش فوت کرد خدان مگه چرت میگن هیچی ...

خدارحمتشون کنه 

به نظرت الان تا زمان دارم جکار میتونم برا مادرم بکنم 

نمیخام بعدا عذاب وجدان داشته باشم

سرطان سینه داره  اصلاااا باورم نمیشه  همین سه ماه پیش بود اسکن داد اما کبدش پاااااک بود ...

با شیمی درمانی خوب میشه بابا فقط روحیه بده بهش

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بمیرم برات

من منتظر جواب تست کرونای مامانمم دارم دق میکنم تو چی میکشی

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2706