2726
عنوان

خدایاااااگه منو لاغر نمیکنی😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیادی لاغر میشی اونموقع

واقعا ؟

همه همینو میگن ولی‌نمیدونم چرا خودم خوشم میاد اونجوری . نینا دوبرو رو میشناسی ؟ هیکل مثل اونو دوست دارم 

ورزشم میکنما ولی دیر میسوزونم😪🤧

2728
واقعا ؟ همه همینو میگن ولی‌نمیدونم چرا خودم خوشم میاد اونجوری . نینا دوبرو رو میشناسی ؟ هیکل مثل او ...

اره ولی به نظرم وزنت خیلی خوبه

به نظـــرم با وفا تر از غــم و رنــج نداریم!چون هیچ وقت ترکت نمیکنن💔
اره 

زمبوتع آسیاب نشده با انبه کال با یه لیوان آب بذار یکم جوش بیاد یکماه قبل از صبحانه بخور تامام 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
منم 7کیلو کم کنم تازه میشم معمولی

معمولی ینی چی؟ 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و زبان عربی پایه های هفتم تا دوازدهم 🤗😍😍 به صورت تدریس خصوصی نیمه خصوصی و برای رفع اشکال و آموزش کامل انجام میددددم 😍😍😍👼با هزینه ی کم ک راضی باشید... نگران امتحانا و درس انگلیسی به خصوص عربی دیگه نباشییییید 😍😍😍😍😍😍😍.... برای ثبت نام و  اطلاعات بیشتر درخواست دوستی بدید 
حسودیم میشه خو

سلام ، عزیزم به نظر من بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنمون دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم،

یه کاربر به اسم رقیه جووون که ازش رژیم گرفته بود و راضی بود همین جا گذاشته بود

خدا خیرش بده

منم راضی بودم، میذارم شاید برای کسی مفید باشه

لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم رو برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم آیدی 

👇
Drzahrab@

آدرس کانال کلینیک تغذیه و رژیم درمانی :

http://t.me/dietclinicz/

2706