2733
2734
عنوان

قیافه وچهره بچه

136 بازدید | 17 پست

خانوما من یه پسردارم ماشاالله تعریف نباشه خیلی خوشگله سفیده الان باردارم ان تی احتمال دختر داده خیییلی استرس قیافشو دارم نکنه خدایی نکرده زشت باشه میدونما اول سالم بودنش مطرحه ولی نمیخوام شبیه عمه هاش بشه شب وروزم داره بااسترس میگذره😅میگن دختر شبیه طرف پدری میشه😑

وجدان،صدای خداست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببخشید سطح فکرو بیارید بالا کامل مشکلات حل میشه 

بچه زشت نداریم ، شما هم سعی کنید بقیه رو زیبا ببینید 

کاش از ظواهر بیایم بیرون واقعا این بحثا مال ۱۰۰ سال پیشه فلانی به خانواده پدرش نکشه به خانواده من بره و ... 

دیگه اونشو خدا میدونه بیشتر پسرا به طرف مادر میرن تا پدر ولی دخترا شدیدا به پدر میرن یعنی البته هستن کسایی که دختر باشن و به پدر برن ولی خب بیشتریا به پدر میرن حالا دیگه نمیدونم به عمه و اینا بره یا نه

یه دختر خوشگل و مثبت   I am most sad happy girl on the earth  � 🌏      i am dominant in language english and  french and farsi✅✔  میشه دعا کنی که به هدفام برسم😃   دوستدار های ابدی      A_B💕 بالاخره یه روز میبینمت و همیشه با تو می مونم 

همکلاسیم شبیه مامانشه  خواهرش شبیه عمشه  میگه عمش چشم رنگی و بوره  مامانش تو دوتا بارداریش ارزو میکرده شکل عمشون بشن😂😂 کار خدارو😂

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
اینا زشت بودن چرا ومدن توه  خوشگل رو گرفتن کاش میزاشتن بترشی یه خوشگل ترشیده میشدی الان استرس ن ...

عزیزم من باخواهرشوهرام ازدواج نکردم باشوهرم که خیلیم خوشگله چون مادرشوهرم خیلی قیافش نازه ولی مدرشوهرم ماشاالله دماغ گندست😅

وجدان،صدای خداست...
2706