2737
2734
عنوان

اسمو پسرمو انتخاب کردیم 🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی ایشالا پسر شمام نامدار باشن

انشالله 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
عزیزم ممنونم  تو دی ماه بود تستم مثبت شد  ولی تو سونوگرافی تیغه بینی کوچیک بود امینوسنتی ...

اره الان نگاه کردم بارداریت تو ذهنم بود

انشاءالله برام دعا کن

آمین به هر آنچه صلاح قلب قشنگته..💚
2731
اره الان نگاه کردم بارداریت تو ذهنم بود انشاءالله برام دعا کن

فداتشم چشم حتما 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
واااا  خب من خوشم میاد دلیلی نداره از این مثالا بزنید

باشه عزیزم هرچی خودت دوست داری ایشالله بچت سالم و خوشحال باشه همیشه

دلیل گریه هیچ دختري نباشید...اینو وقتي میفهمي که خدا همچي میزنهپس کلت نتوني بلند شي!😎😒
چهار تا پسر میارم 😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣اول خانه سالمندان یه اتاق رزرو کن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

سلام عزیزم

خیلی قشنگه

رادوین خاله😍😍

قربونش بشم

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2738
چرا ??

پسرا ادمو نگه نمیدارن  که هرچی داری ازت میگیرن میگن بسلامت😅اگه اسم خودت همین دریا س دیار خیلی بهش میاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
سلام عزیزم خیلی قشنگه رادوین خاله😍😍 قربونش بشم

سلام گلم 

مرسی مهربون 

خدانکنه 

چه خبر چیکارا میکنی 

سلام گلم  مرسی مهربون  خدانکنه  چه خبر چیکارا میکنی

سلامتیت هیچی بیا تاپیک اخرم 🤣✋موهامو رنگ کردم

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
پسرا ادمو نگه نمیدارن  که هرچی داری ازت میگیرن میگن بسلامت😅اگه اسم خودت همین دریا س دیار خیلی ...

نه اینجوریم نیست خیلی از پسرای خوبم دیدم دختر خوبم دیدم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706