2733
2734

من شیر مو دارم

تونر و کرم مرطوب کننده دارم 

شما چی دارین؟

خانما اگر دوست دارین عکس بهترین محصولات مراقبت از پوستی که دارین و بذارید تا ماهم تهیه کنیم    

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ 😑 فقط ضد افتاب 😁

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
2728

چون به تایک مربوط هست میفرستم خودم تایپ کردم

شما باید محصولاتی استفاده کنی که برای پوست شما باشن و همینطور اگه پوستتون مشکل خاصی دارن پوستت بهتر بشه

روتین روز...شب....هفتگی....ماهانه....نیاز هست

برای روتین روز و شب اینا لازم هست:ژل شست و شو....تونر...سرم....کرم دور چشم.....(کرم های که اگه درمان خاصی دارید برای پوستتون انجام میدین کرم های موضعی).....ابرسان....مرطوب کننده....ضد افتاب.....این برای روز بود

حالا برای شب...میسلارواتر(اگه ارایش داشتید)....ژل شست و شو......تونر.....ضدلک(در صورت داشتن لک یا حالا هر کرم موضعی که استفاده می کنید)......سرم های پوستی.....دورچشم....ابرسان...مرطوب کننده.....

روتین هفتگی:بخور دادن....پوست خشک بهتر بخور سرد انجام بده....پوست چرب بخور گرم.....قلم کومدون(برای تخیله جوش های سرسیاه....حتما قبل استفاده ازش فیلم اموزشش و ببیند که پوستتون و زخمی نکنید).........ماسک های لایه بردار...پچ زیرچشم....اسکراب لب....ماسک لب...ماسک  های ورقه ای.......ماساژ صورت

روتین ماهانه ام...که شامل کارهای کلینکی...لایه برداری حرفه ای....و پاکسازی پوست هست که باید یک جا معتبر انجام بدین

تهیه یک جیدرولر از جنس خوب برای ماساژ پوست....و یک فیس براش هم برای شست و شو صورت....بهتره هفته ای دوبار یا سه بار بیشتر ازش استفاده نکنید

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

برای داشتن موهای سالم:

هفته ای دوبار روغن تراپی رو فراموش نکنید(از روغن های مخصوص برای ساقه مو استفاده کنید...و بهتره به روش بنماری یکم اول روغن و گرم کنید بعد موهاتون و خیلی اروم و شل بالاسرتون قرار بدید و با یک روسری و شال ببندید.....می تونید قبل روسری یا سال کلاه رنگ بذارید بعد شال یا روسری....برای روغن تراپی کف سر باید بدونید طبع سرتون چی هست!.....برای فهمیدن طبع سر باید برید پیش دکتر طب سنتی یک روش خونگی هم برای فهمیدن هست....طبع سر گرم باید از روغن های با طبع سرد استفاده کنن...و طبع سر سرد باید از روغن های با طبع گرم استفاده کنند)...بعد حمام هم می تونید روغن تراپی انجام بدید

موهاتون و قبل خواب شل بیافید یا از کلاه خواب ساتن استفاده کنید

از کش موها اسکرانچ های شل و ساتنی استفاده کنید

برس چوبی داشته باشید

هفته ای یک بار برس چوبی اتون رو به روش درست بشورید(توی نت اموزشش رو ببینید)

موی خیس رو شونه نکنید

با موی خیس نخوابید

سعی کنید از وسایل حرارتی خیلی کم استفاده کنید

شامپو فاقد سلوفات استفاده کنید شامپوی استفاده کنید که مناسب موهاتون باشه

از داشتن ماسک مو (هم ماسک مو داخل حمام داریم هم خارج حمام) و یک اسکراب برای کف سر غافل نشید

موهاتون و از پایین به پایین به بالا خیلی اروم شونه کنید

روبالشتی ساتن داشته باشید

هر سه ماه یک بار با یک قیچی تمیز و مخصوص موهاتون نوک گیری انجام بدید

توی حمام نشسته موهاتون رو بشورید....سعی کنید بیست دقیقه قبل رفتن به حمام توی یک تشت و پر از اب ولرم کنید توی این زمان کلر اب میپره کلری که برای مو خوب نیست)

با اب ولرم موهاتون رو بشورید

لازم نیست به ساقه موهاتون شامپو بزنید شامپو برای کف سر هست اول یکم شامپو توی کف دستتون برزید بعد رقیق اش کنید و کف سرتون رو اروم با انگشتاتون(نه ناخون هاتون)ماساژ بدید بعد همون کف موقع ابکشی رو ساقه موهاتون هم دست بکشید

قبل از خواب کف سرتون و با انگشت هاتون ماساژ بدید

از تاثیر اب برنج  و سبوس برنج برای موهاتون غافل نشی(حتما پیشنهاد میکنم در این مورد تحقیق کنید)

2738

برای داشتن پوست سالم:

میوه و سبزیجات حتما مصرف کنید

از دخانیات و سیگار دوری کنید

روزی 8 لیوان اب بخورید

خواب منظم و حداقل 8 ساعت داشته باشید

ورزش کنید

با ارایش نخوابید

براش های ارایشی اتون رو هر چند وقت یک بار درست بشورید

حتما حتما از لوازم ارایشی اصل و معتبر استفاده کنید(لوازم ارایشی به اسم های کپی نداریم همه فیک هستن)

روبالشتی اتون رو هفته یک بار بشورید...ترجیحا روبالشتی اتون ساتن باشه بهترین نوع روبالشتی ساتن ابریشم هست

والا من هیچی ندارم بگین از تجربه هاتون استفاده کنم انشالله به چند روزه دیگه برم بخرم 😁✌️

من اینا رو تازه گرفتم

چون به تایک مربوط هست میفرستم خودم تایپ کردم شما باید محصولاتی استفاده کنی که برای پوست شما باشن و ...

خیلی خوب و مفید گفتی

ممنونم♥😘

خواهش میکنم گلم    

🌹🌹🌺

2706