2726
عنوان

لرز لحظه ای دخترم

107 بازدید | 6 پست

سلام خانوما دخترم ۱۰ ماهشه از هیچ نظری مشکل نداره و یه دو سه هفته ای میشه موقع بازی کردن یا نشستن اینا یهو لحظه ای میلرزه خیلی نگرانم برا امروز وقت دکتر گرفتم چند روز پیش هم مریض بود از این ویروس های جدید گرفته بود تو بیمارستان بستری شد و اونجا همه جور آزمایش کردن سالم بود برا شما یا اطرافیان این جور مورد پیش اومده .خیلی شلوغ و شیطونه 

و فقط یبوست داره همین 

نسوخته ؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم چه جور لرزی دیروز دکتر آنلاین گف لرز متفاوته دستت جلو میاد یا درجا میلرزی

ناخوادا گاه مثلا دارم حرف میزنم یا کارامو میکنم بدنم میلرزه 

البته نه همیشه ها ممکنه تو سالش 10 بار هم نشه

اما برام عجیبه چرا یهو اینطور میشم