2726
عنوان

من همونم

171 بازدید | 24 پست

که اول همه پیامو جواب میدم(تو واتساپاا)ولی ساعت ها منتظر پیامم 

من همونم که تو جمع همیشه میخنده و می‌خندونه اما حال دلش بده 

من همونم که همیشه میپرسم خوبید 

ولی کسی نمیرسه خوبی؟ 

من خیلی سعی کردم تو زندگیم به کسی احتیاج نداشته باشم ولی بخدا نمیشه اینم درست نیست منم آدمم احتیاج به عاطفه دارم احتیاج دارم یکی بپرسه چه خبر 

احتیاج دارم وقتی یکی میاد پی وی سلام میکنه پیام بدم خوبم عزیزم تو خوبی اما همیشه باید بگم جانم کارم داری ؟ اره کارم دارن چرا یکی پیدا نمیشه بگه خوبی ؟ 

چرا یکی حواسش به من نیست 

خدا من که همیشه خواستم خوب باشم 

چرا به من که رسید همه درگیر کار شدن 

نمیتونن به من اهمیت بدن؟ 

به خودت کمی اهمیت بده...  وگرنه لابه لای زندگی از بین می‌روی و هیچ کس هم نمیفهمد ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه همینن

تو مسابقات اسب رانی شرکت کردیم همه دنبال منافع خودشون هستن

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون

دنبال اهمیت بقیه نباش

به فکر خودت باش خودت ب خودت اهمیت بده کم کم بقیه هم میدن

خدایا من لیاقت اتفاقای بزرگ و قشنگ رو دارم♡من زیاده خواهی میکنم! و عاشق پولم! میدونم وقتی از تو بخوام همه چیز حله♡! 
حالا اینارو ولش خودت خوبی؟:)))

الهی 

فدای مهربونیت 🥺🥺

قربونت برم من:) 

تو خوبی عزیزم ؟🥺🥺

شکر عزیزم شکر میکنیم:)🥺🥰❤

به خودت کمی اهمیت بده...  وگرنه لابه لای زندگی از بین می‌روی و هیچ کس هم نمیفهمد ...
دنبال اهمیت بقیه نباش به فکر خودت باش خودت ب خودت اهمیت بده کم کم بقیه هم میدن

مرسی ♡

نمیتونم اهمیت ندم که 🥺

2706