2737
2739
عنوان

دعا میکنید برام 😪

192 بازدید | 13 پست

ی صلواتم بفرستید برای ارامشم ممنون‌میشم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ان‌شاالله حال دلت خوش بشه... زندگیت... کار و بارت... دست به خاکستر بزنی طلا بشه برات... هرچی از خدا میخوای به نیکی بهت بده... ذوووق کنی الساعه ...🥰😇😊😍🤩

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان‌شاالله حال دلت خوش بشه... زندگیت... کار و بارت... دست به خاکستر بزنی طلا بشه برات... هرچی از خدا ...

ی دنیا ممنونم بابت دعای قشنگت انشاللهانرزی مثبتت به خودت برگرده ❤

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
امیدوارم فردا شروع روزای خوبت باشه

ممنونم ❤❤

2738
برای شفا منم دعا کنید 

انشالله خیلی زود خوب شی عزیزم برات ده تا صلوات فرستادم 

برای منم ی دعای اینجوری کن خیلی بدلم نشست انگار ازته دلت بود

آره از تهه ته دلم بود.... میدونی چرا ؟ چون نیاز دارم همینجوری از ته دل دعا بشم... نیاز دارم همین دعاها در حق من بشه... من درواقع دعاهایی ک خودم لازمش داشتمو گفتم... 

برات دعا میکنم انقدددددر ذوق کنی از رسیدن به خواسته هات که هی باورت نشه ... دست به خاکسار بزنی طلا بشه... معجزه بشه برات... حاا دلت فوق‌العاده بشه... حتمااا ازدواجت با عشق دوطرفه باشه و فوق‌العاده و با کسی ک میخوای و میخوادت . فرقی نمیکنه مجرد باشی یا متاهل... امیدوارم به هرچی ته دلته برسی به نیکی و با دل خوش و الساعه ! این خییلی مهمه خواستت همون وقتی ک میخوای برآورده بشع‌‌‌....❤❤

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
ی دنیا ممنونم بابت دعای قشنگت انشاللهانرزی مثبتت به خودت برگرده ❤

ان‌شاالله مهربون.. ممنونم. اتفاقا خودم بیشتر از هرکسی نیاز دارم ب این دعاها...