2726
حالا بخور ببینی جواب میده اصلا به خاطر این قرصم رژیمت محکم تر میشه دوماه مواظب باشی و پیاده روی کنی ...

خیلی ناراحتم توی چند ماه نامزدی 68کیلو بودم شدم 80از قصه دارم دق میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی ناراحتم توی چند ماه نامزدی 68کیلو بودم شدم 80از قصه دارم دق میکنم

ببین منم مثل تو بودم دقت کن به حرفام دو سال تموم دنبال قرص رفتم دنبال لاغری موضعی رفتم کلی پول خرج کردم 

به حرفم دقت کن تا اراده نکنی وضع همینه 

امضامو بخون هیچ کس جز خودت نمیتونه کمکت کنه

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
منم ۵۳ بود کرونا اومد نرفتم باشگاه الان ۶۸ هستم     اعتماد به نفس دااااغون جوری که عروسی ...

خیلی بده شوهرم میگ چاق تر شو دوست دارم ولی سایزم شده 46من سایزم 38بود خیلی اعتماد به نفسمو از دست دادم

ببین منم مثل تو بودم دقت کن به حرفام دو سال تموم دنبال قرص رفتم دنبال لاغری موضعی رفتم کلی پول خرج ک ...

نمیتونم نخورم و رژیم بگیرم باید قرص چیزی باشه ک اشتهامو قطع کنه

نه نه جی سی 2ک کد ریجستری داره و رنگ طلایی 700تومن گرفتم

آها خبر ندارم از قرص های لاغری ایران چون اکثرا عوارض کبدی دارن رژیم بگیر خب...من خودم اژ ۷۵ شدم شصت تو شش ماه رژیم و ورزش

خیلی بده شوهرم میگ چاق تر شو دوست دارم ولی سایزم شده 46من سایزم 38بود خیلی اعتماد به نفسمو از دست دا ...

خوش بحالت والا شوهرم مسخرم میکنه همش میگه بهم بشکه

همین امشب داشتم ظرف میشستم میخاست بره بخوابه شب بخیر گفت اول سرمو ماچ کرد بعد شکمم  گفت مراقب بچمون باش  

حامله نیستم

2706