2726
عنوان

درد سینه در شیردهی

4710 بازدید | 32 پست

سلاااااام.عزیزای دل من سینه ام درد میکنه تب و لرز هم‌کردم روم و قرمزی هم داشت.انقدر ماساژ دادم و فشارش دادم که از یکی از مجراهاش هرچی فشار میدم دائم داره ترشحات چرب زرد رنگ میاد بیرون و تمام نمیشه .. میدونید باید به چه دکتری مراجعه کنم ؟ میگن مشکلات سینه دکتر زنان به درد نمیخوره...بنده شیراز هستم اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه و دوستان شیرازی دکتر خوب معرفی کنن خدا خیرتون بده 

وای منم اینجورشدم دیشب تب لرز داشتم بااستخون درد امروز بهترم کمی ولی سینم هنوز ورم کرده درد میکنه.

فکرکنم همون دکتر زنان باید بری منم اگه تا یکی دوروز خوب نشدم میرم دکتر.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوسه روز باید خوب میشد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
وای منم اینجورشدم دیشب تب لرز داشتم بااستخون درد امروز بهترم کمی ولی سینم هنوز ورم کرده درد میکنه. ...

آرههههه منم بدن درد و تب و لرز کردم حتما زووووودتر برو دکتر رفتم تست کرونا هم دادم حتی ولی مطمئنم منفی هست و مشکل سینه ام بوده زودتر برو شاید یهو دیر بری مجبور به جراحی بشی خدایی نکرده

اره میزنه  فکر میکنم این مشکل قدیمی بوده و ناگهانی درد شروع شده

اره ازقدیم گفته بودن خیلیااعتقاددارن من ک پسرم یباراینطور اروغ زد ولی هیچی نشد🤣

شیرم خیلی ابکیه😥

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 
ببین عزیزم من سینم تو شیردهی خیلی گلوله میشد و سفت و خیلی هم درد میگرفت یه کیسه آب جوش میذاشتم روش و ...

خواهر این بار چهارمه من این شکلی شدم همیشه با کیسه و بادکش و ماساژ درست میشد اینبار اما ترشحات چرب زیادی که انگار خیلی وقته مونده میاد بیرون و انگار درد خاموش بوده و یهو الحمدلله زده بیرون...

اره ازقدیم گفته بودن خیلیااعتقاددارن من ک پسرم یباراینطور اروغ زد ولی هیچی نشد🤣 شیرم خیلی ابکیه😥

فدای سرت عزیزم میگن شیر هر مادر متناسب با طب و مزاج فرزندش هست گلم 

من شیرم خیلی زیاده و چرب احتمال مسدود شدن مجاری و آبسه رو میدم چون ترشحاتمم چرب و چسبنده هست لطفا اگ ...

شیره منم خیلی زیاد بود سفت و‌گلوله میشد تند تند میدادم بچم میخورد

آرههههه منم بدن درد و تب و لرز کردم حتما زووووودتر برو دکتر رفتم تست کرونا هم دادم حتی ولی مطمئنم من ...

من قبل چهله اینو تجربه کرده بودم 

برااینکه جایی نمیرم مطمئن بودم کرونا نیست

دیروز داغون بودم

ولی امروز تب اینا رفته ولی ی جایی ازسینم ک همون انگار غدس قرمز شده یخورده سفته نسبت به اون سینم.

اخه چراجراحی؟

خطرناکه؟؟

من شیرم کمه چرب هم نیست اخه.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
من شیرم خیلی زیاده و چرب احتمال مسدود شدن مجاری و آبسه رو میدم چون ترشحاتمم چرب و چسبنده هست لطفا اگ ...

گلی من شنیدم قرص دیکلوفناک ۲۵ بخوری اگه شیرت سفت باشه شلش میکنه و روان میشه راحت میاد بیرون دردت تموم میشه

امتحان کن شاید خوب شد،،فک کنم نصفشو بخوری اثرکنه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2706