2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  فقط با فلش کارت نتیجه گرفتم

سه سالش بود عکس و نشون میدادم میگفت

به اسباب بازی ها و خودش باهم درس میدادم این طوری خیلی خوشش میومد 

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
2728

شبکه ی جم کیدز خیلی خوبه خدایی  پسر من حروف انگلیسی رو کامل با همین شبکه یاد گرفت البته خودمم همراهش هی تکرار میکردم واسه اش

چه در دل من ... چه در سر تو ...                                         من از تو رسیدم به باور تو   [(تو بودی و من )]
2738
ميشه بیشتر توضیح بدی از کجا تهیه کنم؟ 

لوازم تحریر فروشا دارن

چیز خاصی نیست

کارت های کوچک که عکس و زیرش نوشته دارن

اول هم نوشته هم عکس و نشونش میدادم بعد که یاد میگرفت روی یک مورد و میگرفتم بعد از روی عکس یا نوشته میگفت

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
فیلم آموزشی براش گذاشتم زیاد استقبال نکرد

اگه سفر خارج از کشور ندارین این سن برای یادگیری زبان انگلیسی زوده من مدرس زبانم دخترم 6 ساله است ولی فعلا چیزی یادش ندادم

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
شبکه ماهواره ایه؟ ماهواره نداریم ولی اشتراک فیلیمو داریم

آره شبکه ی ماهواره است   به نظرم خیلی شبکه ی خوبیه ببین اگه میتونی برنامه هاشو دانلود کن بریز تو فلش 

چه در دل من ... چه در سر تو ...                                         من از تو رسیدم به باور تو   [(تو بودی و من )]
2706