2733
2734
عنوان

دلتنگ کی یا چی هستی ؟؟ منکه دلتنگ دوران دبیرستانم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 33 پست
اصلا همین سه سال پیش حتی... 💔

کاش منم زندگیم برمیگردوند ب همین سه سال پیش 

بازم‌راضی بودم😔سه ساله ک بدجور شاهد جون دادن صب و روز خودم شدم

این کینه ی شتری نیست،زخم عمیقه.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسه سینه ی من و شش ماه و ی سال بعد ک با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینه ایم .خیر.کینه ای نیستم.زخم خوردم...     گیریم خنجر حرف تو بر پهلوی باورها نشست ؛ نوشدارویی ... شرابی... شیونی... شعری به کارش میکنیم ؛ دِل که چِرکین شد ، چکارش میکنیم ؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز فارغ التحصیل شدم  ولی مدرسه که به چشم ندیدم حیف شد خاطراتی ازش ندارم

موفق باشی 

این کینه ی شتری نیست،زخم عمیقه.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسه سینه ی من و شش ماه و ی سال بعد ک با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینه ایم .خیر.کینه ای نیستم.زخم خوردم...     گیریم خنجر حرف تو بر پهلوی باورها نشست ؛ نوشدارویی ... شرابی... شیونی... شعری به کارش میکنیم ؛ دِل که چِرکین شد ، چکارش میکنیم ؟؟؟  
2728
2738

دلتنگ روزای متاهلیم 

دلتنگ شوهرم😔

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔

پونزده سال بیشتره مدرسم تموم شده حتی یکبار هم دلم برای مدرسه تنگ نشده هر سال یک مهر خداروشکر میکنم که مدرسه ندارم

دانشگاه خوب بود هیییی قابل تحمل بود

من فقط دلتنگ باشگاهم. کاش کرونا لعنتی گورشو گم کنه

یه رمان هست من قبل از او 

من قبل از یه پسر لاشی دلم برا اون تنگه الان تحقیرم کرده رو روحیه ام تاثیر گذاشته مث فلجا هیچ کاری ازم برنمیاد برای خوب کردن حالم و برا همین احساس ضعف دارم

@نی_نی_یار_شب    

چرا این‌کاربریم تعلیق شده.؟؟ 

@نی_نی_یار_شب     چرا این‌کاربریم تعلیق شده.؟؟

اسم کاربریتون چی بوده

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
اسم کاربریتون چی بوده

همین کاربریمه مشکل پیدا کرده الان یهوو اومدم باز شد چون از لینک این تایپک اومدم 

وگرنه همینجور عادی نمیتونم بیام😔

2706