2737
2734
عنوان

افسردگی شدید دارم

191 بازدید | 23 پست

۱۷ سالمه. سال دیگه کنکور دارم و هدفم مثلا پزشکیه. تا الان هیچی نخوندم هیچی همش بخاطر افسردگی کوفتیه.. نمیتونم برم روانشناسو اینا چون مامان بابام اصلا به دکتر اعتقادی ندارن! نمیدونم چه غلطی کنم

گروه قرمز/قد:۱۶۰- وزن اولیه:۸۸- هدف اول:80-هدف دوم:۷۵-هدف سوم:70-هدف چهارم:۶۴❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی روح لطیفتو اینقدر ناراحت و افسرده کرده؟

من کلاس چهارم که بودم همسایمون تو پارکینگ بهم تجاوز کرد.. البته نه در اون حد. بعد کمبود محبت خیلی شدید دارم حتی از طرف خونوادم هیچ محبتی دریافت نکردم هیچوقت فقط توسری خوردم

خوب چرا افسردگی دادی..کتاب روان شناسی بخون..بزن گوگل...شما جوونا چتونه ...هنوز نه مسعولیتی نه دغدغه ای..من به جای تو بودم..لذت میبردم از لحظاتم  از جوونی..جات بودم درس میخوندم تا دراینده دستم تو جیب خودموباشه

برام دعا کنید..دعای عاقبت بخیری برا من و عزیزانم
چرا فک میکنی افسردگی داری؟به چه دلیلی میگی افسردگی داری؟

تست دادم چند باری. همیشه خستم همیشه به فکر خودکشیم .هرشب و روز گریه حوصله هیچکسو ندارم منزوی و تنهام

2738
من کلاس چهارم که بودم همسایمون تو پارکینگ بهم تجاوز کرد.. البته نه در اون حد. بعد کمبود محبت خیلی شد ...

اخ عزیزم...باهاش کنار بیا...بهش فکرنکن...خودت برا خودت ارزش قاعل شو

خوب چرا افسردگی دادی..کتاب روان شناسی بخون..بزن گوگل...شما جوونا چتونه ...هنوز نه مسعولیتی نه دغدغه ...

دقیقا نمیتونی درک کنی ک وقتی یکی افسردس دستش به هیچ کاری نمیره چون نمیتونه دست خودش نیست 

حتی یدیقه نمیدونم تمرکز داشته باشم سر درس

من کلاس چهارم که بودم همسایمون تو پارکینگ بهم تجاوز کرد.. البته نه در اون حد. بعد کمبود محبت خیلی شد ...

اتفاقی که کلاس چهارم واست افتاده مشخصه بخیر گذشت..خودتو بخاطر اون واقعه دیگه سرزنش نکن❤

کنبود محبت توی خانواده همیشگی نیست..یروزی ازدواج میکنی و نیاز عاطفیت تامین میشه

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
دقیقا نمیتونی درک کنی ک وقتی یکی افسردس دستش به هیچ کاری نمیره چون نمیتونه دست خودش نیست  حتی ...

عزیزم...خوب از مشاور مدرست کمک بگیر گلم

اتفاقی که کلاس چهارم واست افتاده مشخصه بخیر گذشت..خودتو بخاطر اون واقعه دیگه سرزنش نکن❤ کنبود محبت ...

من حس میکنم اونقدر زشتم که هیچکس سراغم نمیاد. هیچ حسی به جنس مخالف ندارم و انگار نمیتونم ازدواج کنم.

2706