2737
2734

اگه شیرخشک بدیم چی

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

اره

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
اره

اگه شیرخشک بدیم چی

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دقیقا سه ماه بعد این که از شیر گرفتم دوباره گرد و سفت شد 

خودمم باورم نمیشد🥲

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏

بله با اینکه شیر خشک دادم ولی باز افتاده و شل شده

ب خاطر سنگینی شیر تو سینه 

حتما حتما سوتین‌ ببند 

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2738
یعنی چی؟  چون شل میشه میخوای شیر خشک بدی؟؟😐

اره 

نمی‌خوام زشت شه 😐

اگه شیرخشک بدیم چی

مث اولش نمیشه خب ولی مث اونایی ک کامل شیر میدن نمیشه

چون چ بخوای چ نخوای بعد زایمان شیر تو سینه جم میشه و بزرگ میشه بافتش وهرچی بچه بخوره و هی خالی و پر شه 

همین باعث میشه بعدا حالت اولیه خودشو ازدست بده ینی شل میشه و نرم تر 

من دوماهو نیم دادم مث قبل نشد ولی خوبه بیش از حد شل و اویزون نیس

وااااا🙁 
😐😐ودف گرل،  کاربرد اصلی سینه چیه پس😑

زیبایی بدن 😂😅 

خب واقعا شیر دادن برام ناخوشاینده یطرفم که بد فرم می‌کنه ...

اگه بدن سازی بریم و کار کنیم رو سینه چی؟

تجربه ندارم ولی تا جایی که می‌دونم تنها راه عمل 

مث اولش نمیشه خب ولی مث اونایی ک کامل شیر میدن نمیشه چون چ بخوای چ نخوای بعد زایمان شیر تو سینه ...

جالبه ...

ولی خب دوس ندارم بدبشه...هم اینکه دوس دارم یکسال بعد زایمان باردار شم دوباره شایدم زودتر 

اینم رو شیر ندادنم تاثیر داره

2706