2737
2734

چقدر صاحب نظرید ؟

به همسرتون نظر میدین که مثلا با پولات فلان کار رو کن ؟

یا خبر دارین کدوم طرح وام یا خرید مسکن الان خوبه؟

از درآمد همسرتون کامل خبر دارین ؟

اونوقت همسرتون خوشش میاد؟؟؟

من تاحالا هیچی نمیپرسیدم و هیچ نظری نمیدادم

اونوقت همسرم امشب میگه اگه به فکر زندگیمون بودی باید مثلا شرایط مسکن ملی رو میدونستی یا وام هایی که میشه گرفت و ....

منم خیلی ناراحت شدم

آخه من اصلا فکر اقتصادی ندارم.تا الانم علاقه مند نبودم دخالت کنم و فکر میکردم همسرم هم خوشش نیاد

من خیلی 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

اینم بگم من حتی روم نمیشه از همسرم پول بگیرم برای خودم و همیشه یه پس اندازی از قبل دارم و رو اون حساب میکنم (چند باری قبلا پاره وقت رفتم سر کار).تا اینکه خودش به مناسبتی بخواد پولی بهم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوایل دخالت میکردم ولی دیدم همسرم از من شَم اقتصادی بهتری داره یکم بیخیال شدم

ولی میدونم ک درآمد چقدره و مدیریت میکنم تا حدودی

ولی درکل خودمو درگیر نمیکنم

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤

من بیشتر از اون درگیرم 

وام‌ها رو همه من میگیرم چون مشکل چک داره اون

هردوشاغلیم ولی مدیریت کل پولها با منه 

البته موفق نبودم بخاطر  ورشکستگی ولی همسرم منو قبل داره

امیدوارم از این ب بعد بتونیم ب لطف خدا ب آرزوهامون برسیم 

2738
اوایل دخالت میکردم ولی دیدم همسرم از من شَم اقتصادی بهتری داره یکم بیخیال شدم ولی میدونم ک درآمد چق ...

من درامد رو هیچ وقت نپرسیدم ولی خب میدونم حقوق کارمندی محدوده و هیچ ولخرجی ای هم ندارم عملا چیزی برای خودم که خرج نمیکنم بقیه رو هم تاجایی که بشه مدیریت میکنم

همسرت ناراحت نمیشه ؟ از نظرت استقبال میکنه؟

بله چون ولخرجی هاشو کنترل میکنم سعی میکنم قسطا مون بدم ک بدهکار نباشه یعنی درست برنامه ریزی میکنم 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
من بیشتر از اون درگیرم  وام‌ها رو همه من میگیرم چون مشکل چک داره اون هردوشاغلیم ولی مدیریت کل ...

ان شاءالله موفق باشید

شاید همسر من دوست داشته منم ویژگی های شما رو داشته باشم.اما من درآمدی از خودم در حال حاضر ندارم و اعتماد به نفسم هم پایین هست 

شما پس اندازتون رو چطور سرمایه گزاری میکنید؟

من درامد رو هیچ وقت نپرسیدم ولی خب میدونم حقوق کارمندی محدوده و هیچ ولخرجی ای هم ندارم عملا چیزی برا ...

چند ساله ازدواج کردی؟؟؟

از وقتی مدیریت کامل رو واگذار کردم ب همسرم ازش پول تو جیبی میگیرم 

چون اوایل خیلی سختی بی پولی کشیدم دیگ توان قناعت زیاد رو ندارم و اینو همسرم درک میکنه

البته بریز و بپاچ نمیکنم ولی یکم ب خودم اهمیت میدم

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤

من خیلی دوست داشتم امور مالی رو مدیریت کنم و باخبر باشم 

ولی دیدم همسرم خوشش نمیاد و خودش حواسش هست ولی

دیگه منم رها کردم

از دخل و خرج کاملا بی اطلاعم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
ان شاءالله موفق باشید شاید همسر من دوست داشته منم ویژگی های شما رو داشته باشم.اما من درآمدی از خودم ...

اگه دوست داره خودت رو درگیر کن بد نیست مخصوصا که  میتونی در کنارش پس انداز مخفی برا خودت  داشته باشی چون فعلا شاغل نیستی ممکنه به کارت بیاد

والا گفتم یه بار همسرم ورشکسته شد تازه اونو درست کردیم

ولی الان یه آپارتمان پیش خرید کردیم برا واریزی اون پول جمع میکنیم درکنارشم طلا و نقد 

یه مقدارم دربورس که از قبل داشتیم ولی دیگه اصلا وارد بورس نمیکیم پولی 

2706